Źródło zdj. gł.: sxc.hu
Jak poinformował we wtorek szef klubu PSL Stanisław Żelichowski, kandydatem ludowców do komisji śledczej w sprawie afery hazardowej będzie Franciszek Stefaniuk. Polityk PSL jest piątym znanym kandydatem do zajęcia miejsca w komisji.
Nie wiadomo co z PiS
Dwa inne kluby parlamentarne ogłosiły swoich przedstawicieli już wcześniej. Platforma Obywatelska zaproponowała Sławomira Neumanna, Jarosława Urbaniaka i Mirosława Sekułę, zaś Lewica ma zgłosić do prac w komisji Bartosza Arłukowicza. Nie jest jeszcze jasne, kogo ze swojej strony w komisji będzie chciał umieścić PiS. W mediach najczęściej padają nazwiska Zbigniewa Wassermanna i Beaty Kempy, ale kierownictwo PiS nie potwierdza tych doniesień.
Źródło: PAP