Kolejny autobus w ogniu

Autobus w ogniu
Autobus w ogniu
Tuż po godzinie 9 u zbiegu ulic Lanciego i Płaskowickiej na warszawskim Ursynowie zapalił się autobus linii 306. Pożar wybuchł w komorze silnika.

- Przyczyna pożaru nie jest znana - mówi Michał Gigoła z warszawskiej straży pożarnej. W akcji gaśniczej brały udział dwa wozy straży pożarnej.

Ani kierowca, ani żaden z pasażerów nie odnieśli obrażeń. Ul. Lanciego została tymczasowo wyłączona z ruchu.

W mijającym roku w Warszawie doszło do kilku zapaleń autobusów. Z tego powodu tabor przeszedł szereg kontroli, w wyniku których część pojazdów została wycofana.

Źródło: tvnwarszawa, tvn24.pl

Czytaj także: