TVN24 | Polska

Kielce. 15-miesięczne dziecko wypadło z okna na trzecim piętrze. Matka spała w pokoju

TVN24 | Polska

Autor:
bp//rzw
Źródło:
KMP Kielce
Do zdarzenia doszło w Kielcach
Do zdarzenia doszło w KielcachGoogle Maps
wideo 2/4
Google MapsDo zdarzenia doszło w Kielcach

15-miesięczny chłopiec wypadł z okna na trzecim piętrze bloku przy ulicy Spółdzielczej w Kielcach. Leżące na ziemi dziecko znalazła przechodząca tamtędy kobieta. Chłopczyk został przewieziony do szpitala, według wstępnych badań nie odniósł poważnych obrażeń.

Jak informuje kielecka policja, do zdarzenia doszło w środę po południu. O tym, że na ziemi obok jednego z bloków przy ulicy Spółdzielczej leży dziecko, poinformowała funkcjonariuszy przechodząca tamtędy kobieta.

Policja sprawdza, czy matka naraziła dziecko

- Policjanci ustalili, że 15-miesięczne dziecko wypadło z okna. W chwili zdarzenia w mieszkaniu była 28-letnia matka chłopca, która zasnęła w pokoju. W tym czasie dziecko najprawdopodobniej wspięło się na parapet i wypadło przez okno z wysokości trzeciego piętra – informuje podkom. Karol Macek, oficer prasowy kieleckiej policji.

Po zdarzeniu chłopczyk trafił do szpitala. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nie odniósł on poważnych obrażeń. - Policjanci wykonują czynności pod kątem ewentualnego narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia – zaznaczył podkom. Macek. Funkcjonariusze informują, że w trakcie wypadku matka była trzeźwa.

Autor:bp//rzw

Źródło: KMP Kielce

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości