BMW wpadło na chodnik. 2 zabitych, 2 rannych

BMW wpadło na chodnik. 2 zabitych, 2 rannych
BMW wpadło na chodnik. 2 zabitych, 2 rannych
Źródło: TVN24

Dwie osoby nie żyją, a dwie zostały ranne w wypadku, do którego doszło na ul. Nad Wierzbakiem w Poznaniu. BMW z dużą prędkością wjechało na skrzyżowanie, zderzyło się z fordem fiestą i w wyniku stłuczki uderzyło w pieszych stojących na chodniku.

Do wypadku doszło tuż przed godz. 7 rano na dużym skrzyżowaniu z tramwajami. 19-letni kierowca BMW zderzył się z fordem fiestą, wpadł w poślizg i odbił się od fiata punto stojącego na chodniku, po czym uderzył w przechodzących 30-letniego mężczyznę i 50-letnią kobietę. Oboje zginęli na miejscu. 19-letni kierowca i pasażer BMW trafili do szpitala. Pasażer jest poważnie ranny. Lekarze utrzymuje go w śpiączce.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że BMW przejeżdżało przez skrzyżowanie z dość dużą prędkością i to najprawdopodobniej było przyczyną wypadku.

Jak poinformował Józef Klimczewski z poznańskiej policji, 19- latkowi zabrano prawo jazdy. Był trzeźwy. Decyzją prokuratury został zatrzymany.

Relacja świadka wypadku

Relacja świadka wypadku

CZYTAJ TAKŻE NA KONTAKT 24

Źródło: tvn24

Czytaj także: