TVN24 | Polska

Wypadek w miejscowości Bardo na Dolnym Śląsku. Siedem osób rannych

TVN24 | Polska

Autor:
mjz//rzw
Źródło:
TVN24, PAP
Straż Pożarna o okolicznościach wypadku na drodze krajowej numer 8
wideo 2/2
Straż Pożarna o okolicznościach wypadku na drodze krajowej numer 8

W wyniku zderzenia dwóch aut osobowych i busa w miejscowości Bardo na Dolnym Śląsku rannych zostało siedem osób, w tym dzieci. Po wypadku zablokowana była droga krajowa numer 8. Już jest przejezdna.

W niedzielę po godzinie 17 w Bardzie (Dolny Śląsk) na drodze krajowej nr 8 zderzyły się dwa samochody osobowe i bus - poinformował dyżurny dolnośląskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. - W wypadku rannych zostało siedem osób. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Droga pomiędzy Kłodzkiem a Ząbkowicami Śląskimi jest zablokowana - przekazał dyżurny GDDKiA.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Po godzinie 20 dyżurny poinformował, że droga krajowa nr 8 w okolicach Barda jest już przejezdna.

Dzieci wśród rannych w wypadku

Oficer prasowa policji w Ząbkowicach Śląskich przekazała, że kierowca osobowego suzuki jechał w stronę Kłodzka, wyprzedzał i prawdopodobnie wpadł w poślizg. Doszło do zderzenia z jadącym z przeciwnej strony fordem galaxy, którym jechało pięć osób - dwoje dorosłych i troje dzieci.

Okoliczności tego wypadku precyzował w rozmowie z TVN24 aspirant Mirosław Gomółka z Państwowej Straży Pożarnej w Ząbkowicach Śląskich. Tłumaczył, że o dwa samochody osobowe, które się zderzyły, otarł się kamper. Podróżowały nim dwie osoby, ale nie odniosły obrażeń.

Do wypadku doszło w Bardzie na Dolnym Śląsku

Autor:mjz//rzw

Źródło: TVN24, PAP

Pozostałe wiadomości