13-latek zabił się na nartach

13-latek zabił się na nartach
13-latek zabił się na nartach
Źródło wideo: asp. sztab. Beata Frelich z policji w Nowym Sączu / TVN24
Źródło zdj. gł.: asp. sztab. Beata Frelich z policji w Nowym Sączu / TVN24
Tragedia na stoku w małopolskim Szczawniku. 13-letni zjeżdżając na nartach uderzył w ogrodzenie i wpadł do potoku. Nie udało się go uratować.

Nastolatek zjeżdżał z górki na prywatnej posesji. Nie zdążył wyhamować i uderzył w ogrodzenie działki. Nieprzytomny chłopiec został przewieziony do szpitala. Mimo reanimacji, nie udało się go uratować.

Źródło: PAP, tvn24.pl

Czytaj także: