Pożar drewnianego budynku, jedna osoba poszkodowana

Pożar w Mikołajkach
Pożar drewnianego budynku
Źródło wideo: Przemek/Kontakt24
Źródło zdj. gł.: Przemek/Kontakt24
Strażacy od rana walczą z pożarem budynku gospodarczego w Mikołajkach (woj. warmińsko-mazurskie). Dwie osoby ewakuowały się same, trzecią musieli wynieść strażacy.
Artykuł zawiera materiały przesłane na KONTAKT24

W piątek rano wybuchł pożar w budynku gospodarczym przy ulicy Kościuszki w Mikołajkach. Służby zgłoszenie dostały po godzinie 7.30 w piątek. Pierwsze informacje i nagrania otrzymaliśmy na Kontakt24.

- W środku budynku były trzy osoby. Dwie same się ewakuowały, trzeciej pomogli strażacy. Ta ostatnia, poszkodowana osoba została zabrana przez pogotowie ratunkowe - przekazał nam kapitan Bartłomiej Nalazek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mrągowie.

Na miejscu nadal strażacy

Jak dodał, budynek, którym objęty jest pożar, jest drewniany. Na miejscu pracuje obecnie 9 zastępów straży pożarnej.

TVN24
Dowiedz się więcej:

TVN24

Źródło: Kontakt24
Autorka/Autor: est, MAK/tok
Czytaj także: