Tak, tak, piję tu (chlup - szklaneczkę piwa przed ekranem!) do prezesa PiS i do jego wywiadu udzielonego - o zgrozo - serwisowi internetowemu partii! Nad piwem i filmikami pornograficznymi pastwiło się już wielu publicystów. Ja się spóźniłem, bo mam kaca od nadmiaru internetu, więc pozwolę sobie zwrócić uwagę na inny fragment rozmowy: "Wiadomo, kto ma przewagę w internecie i kto się nim posługuje" - konkluduje swój wykład na temat niemożności głosowania przez internet prezes Kaczyński. Wiadomo. Seksmaniacy i alkoholicy. W walce o odzyskanie młodej inteligencji Prawo i Sprawiedliwość odnotowało kolejny sukces.
Jeszcze kilka podobnych wywiadów i Platforma nie będzie musiała już naprawdę nic robić, bo walczące o rząd młodych dusz hufce Prawa i Sprawiedliwości popełnią zbiorowe sepuku. Szanowni Państwo z PiS, co się z Państwem stało? Gdzie te inteligentne reklamy i nowoczesne pomysły sprzed trzech lat? Pamiętacie jeszcze swoją "Wiosnę Polaków" z 2006 roku i bilbordy z uśmiechniętymi młodymi ludźmi? Co się stało? Program odzyskiwania nowoczesnej inteligencji wykonał nieprawidłową operację i nastąpi jego zamknięcie? System error? Zawiesił się, wpadł w ślepą uliczkę i czas na jakiś reset?