Źródło wideo: Chestertel
Źródło zdj. gł.: Chestertel
Pożar w gorzowskim mieszkaniu
Gorzowscy strażacy informację o pożarze otrzymali w samo południe. Natychmiast na miejsce wysłane zostały trzy wozy gaśnice i dwa specjalne z mechanicznymi drabinami.
Dwie osoby zatrute dymem
Strażakom udało się szybko opanować ogień. W pożarze ucierpiały cztery osoby.
Przybyłe na miejsce karetki udzieliły im pomocy, ale dwoje poszkodowanych musiało zostać przewiezionych do szpitala. - Mają objawy zatrucia dymem - informuje Grzegorz Rojek z gorzowskiej straży pożarnej.
Wciąż badane jest mieszkanie, w którym wybuchł ogień. Nieznana na razie pozostaje jego przyczyna.
Źródło: Kontakt TVN24, tvn24.pl