Spłonęło mieszkanie w Gorzowie Wlkp.

Chestertel nagrał pożar
Chestertel nagrał pożar
Źródło wideo: Chestertel
Źródło zdj. gł.: Chestertel
Pożar mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim. Strażacy szybko opanowali ogień, mimo to dwie osoby trafiły do szpitala. Zdjęcia na Kontakt TVN24 przesłał internauta Paweł, a film, Chestertel.
Ucierpiały cztery osoby, a dwie trafiły do szpitala
Ucierpiały cztery osoby, a dwie trafiły do szpitala
Pożar w gorzowskim mieszkaniu

Pożar w gorzowskim mieszkaniu

Gorzowscy strażacy informację o pożarze otrzymali w samo południe. Natychmiast na miejsce wysłane zostały trzy wozy gaśnice i dwa specjalne z mechanicznymi drabinami.

Dwie osoby zatrute dymem

Strażakom udało się szybko opanować ogień. W pożarze ucierpiały cztery osoby.

Przybyłe na miejsce karetki udzieliły im pomocy, ale dwoje poszkodowanych musiało zostać przewiezionych do szpitala. - Mają objawy zatrucia dymem - informuje Grzegorz Rojek z gorzowskiej straży pożarnej.

Wciąż badane jest mieszkanie, w którym wybuchł ogień. Nieznana na razie pozostaje jego przyczyna.

Źródło: Kontakt TVN24, tvn24.pl

Czytaj także: