Skimmerzy zaatakowali w Warszawie

 
Skimmerzy w Warszawie
Źródło zdj. gł.: Kontakt24
Złodzieje zaatakowali jeden z bankomatów banku Millenium w Warszawie. Na maszynę założyli nakładkę do skanowania kart, za pomocą której kopiowali dane zapisane na paskach magnetycznych. Potem, za pomocą duplikatów kart, czyścili konta niczego nieświadomych klientów. O sprawie poinformowała nas jedna z internautek, która padła ofiarą złodziei. "Z mojego konta zniknęły środki, a pieniądze zostały wypłacone w Argentynie" - powiedziała w rozmowie z redakcją pragnąca zachować anonimowość kobieta.

Źródło: Kontakt 24

Czytaj także: