Na S7 zginął motocyklista

Nie żyje motocyklista
Chęciny (woj. świętokrzyskie)
Źródło wideo: Google Earth
Źródło zdj. gł.: KMP Kielce
W rejonie Chęcin (Świętokrzyskie) na trasie S7 motocyklista zjechał ze swojego pasa ruchu i uderzył w bariery energochłonne. Nie udało się go uratować.

Do wypadku doszło w niedzielę rano na S7, pomiędzy węzłami Kielce Jaworznia i Kielce Południe.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący motocyklem stracił panowanie nad pojazdem, zjechał ze swojego pasa ruchu i uderzył w bariery energochłonne.

Zablokowana droga

Podkom. Małgorzata Perkowska-Kiepas, oficer prasowa policji w Kielcach przekazała, że na miejscu prowadzono reanimację 38-letniego mężczyzny. Do akcji zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Mimo podjętych działań lekarz około godziny 11 stwierdził zgon motocyklisty.

Nie żyje motocyklista
Nie żyje motocyklista
Źródło zdjęcia: KMP Kielce

Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności mające wyjaśnić okoliczności i przyczyny wypadku.

W wypadku zginął motocyklista
W wypadku zginął motocyklista
Źródło zdjęcia: KMP Kielce
Źródło: PAP
Czytaj także: