Najnowsze

Najnowsze

Papa wybrał się do wróżki. "Czy moja córka zostanie kiedyś tenisową mistrzynią Francji?"

Ulubiony koniak piła nawet na korcie, otwarcie, nic a nic nie przejmując się wywoływanym oburzeniem. Frywolnymi strojami - odsłaniając w tak lubianych przez nią wygibasach nogi - jednym szarpała nerwy, innych zachwycała. W morskiej podróży za ocean zamiast trenować wolała tańczyć szturmującego parkiety fokstrota. Suzanne Lenglen, tenisistka wybitna, kobieta wyzwolona, skandalista, rewolucjonistka, tfu - emancypantka. Tuż przed startem French Open 2021 przedstawiamy historię sześciokrotnej triumfatorki paryskiego turnieju.

Wydał blisko miliard euro. Znowu nie wygrał Ligi Mistrzów

Pep Guardiola po raz kolejny nie zdołał wywalczyć pucharu Ligi Mistrzów z Manchesterem City. Mimo wydawania olbrzymich pieniędzy na transfery, hiszpański szkoleniowiec już od dziesięciu lat czeka na triumf w tych elitarnych rozgrywkach.

Mały Cesarz z Niemiec bohaterem Chelsea

Kai Havertz od kilku lat nazywany jest największym talentem niemieckiej piłki nożnej. W sobotę gol Małego Cesarza, jak się go nazywa, zapewnił Chelsea triumf w Lidze Mistrzów.

Dramaty i łzy. Najwięksi pechowcy finału

Dwa osobiste dramaty w Porto. Dla Thiago Silvy, obrońcy Chelsea, finał Ligi Mistrzów zakończył się już w pierwszej połowie. Kevin De Bruyne, dyrygent Manchesteru City, boisko opuścił po przerwie. Obydwaj z powodu urazów. Nie brakowało łez.