Najnowsze

Najnowsze

Holandia - Polska [RELACJA]

Polscy piłkarze ręczni przegrali z Holandią 30:32 w ostatnim grupowym meczu eliminacji mistrzostw Europy. Poniżej można przeczytać zapis relacji live z tego spotkania.

Hit Premier League przełożony. Wściekli fani wdarli się na Old Trafford

Ponad 200 kibiców Manchesteru United wtargnęło na stadion, a następnie na murawę Old Trafford, przed niedzielnym hitem Premier League z Liverpoolem. Fani chcieli w ten sposób zaprotestować przeciwko działaniom właścicieli klubu, czyli rodzinie Glazerów. Ich akcja sprawiła, że spotkanie zaplanowane na godz. 17.30 zostało przełożone. Trwają rozmowy nad nowym terminem.

Tak mogą wyglądać media, kiedy trafią pod polityczne wpływy

Państwowy koncern Orlen przejmuje lokalne media, choć w kwietniu warszawski sąd okręgowy wstrzymał wstrzymał na wniosek RPO wykonanie decyzji Prezesa UOKiK wyrażającej zgodę na dokonanie koncentracji polegającej na przejęciu przez PKN Orlen kontroli nad Polska Press. Jak mogą wyglądać media, kiedy trafią pod polityczne wpływy i kiedy wszystkie władze w kraju - ustawodawcza, wykonawcza i sądownicza - są w jednych rękach?

"Żyjemy w takim zawieszeniu, dopóki się ta sprawa nie wyjaśni"

Andżelika Rutkowska i Ania Jałowiczor zaginęły wiele lat temu. Ich rodziny cały czas czekają i mają nadzieję na szczęśliwe odnalezienie swoich bliskich. Jak podkreśla Izabela Jezierska-Świergiel z Fundacji ITAKA, wbrew pozorom z każdym rokiem oczekiwanie bliskich jest jeszcze silniejsze.

Raków po raz pierwszy. Drużyna z Częstochowy zdobyła Puchar Polski

O ile pierwsza połowa finału Pucharu Polski była rozczarowaniem, tak po przerwie kibice nie mogli narzekać na brak emocji. Wynik meczu otworzyli pierwszoligowcy, ale ostatecznie Raków Częstochowa wygrał w Lublinie z Arką Gdynia 2:1. Zespół prowadzony przez Marka Papszuna po raz pierwszy w historii zdobył to trofeum.

"Królowie Europy" już w kraju. Siatkarze ZAKSY powitani

Bohaterowie Ligi Mistrzów i puchar są już w Polsce. W niedzielę, dzień po zwycięskim finale, do kraju wrócili siatkarze ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Najlepsza drużyna Europy wylądowała około południa na lotnisku w Pyrzowicach.