"Wyprzedzał sznur pojazdów", czołowo zderzył się z ciężarówką

Kierowca w ciężkim stanie trafił do szpitala
Do wypadku doszło w piątek rano
Źródło: TVN24 Łódź

Trzydziestoletni mężczyzna w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala po wypadku, do którego doszło w piątek rano w miejscowości Wyskoki (woj. łódzkie). Policjanci ustalili, że poszkodowany kierował samochodem osobowym, który wyprzedzał sznur samochodów i czołowo zderzył się z ciężarówką jadącą z przeciwka.

Zdjęcia z wypadku dostaliśmy na Kontakt24.

Za kierownicą osobowego opla, który w piątek rano jechał drogą krajową numer 14 ze Strykowa w kierunku Głowna siedział 30-letni obcokrajowiec. Jak wynika z policyjnych ustaleń, w miejscowości Wyskoki zjechał on na lewy pas jezdni i próbował wyprzedzić sznur samochodów.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

- Na prostym odcinku jezdni doszło do wypadku. Osobowy opel czołowo zderzył się z jadącą z przeciwka ciężarówką z naczepą - przekazuje podkomisarz Magdalena Nowacka ze zgierskiej policji.

Kierowca samochodu osobowego w ciężkim stanie został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

- Za kierownicą ciężarówki siedział 36-letni mężczyzna. W zdarzeniu nie ucierpiał. Był trzeźwy i posiadał wymagane dokumenty - kończy podkomisarz Nowacka. 

Czytaj także: