Klaudia Nieścior zwyciężczynią 11. finału "Top Model"

Autor:
asty/kab
Źródło:
TVN24
Klaudia Neścior zwyciężyła w 11. edycji "Top Model"
Klaudia Neścior zwyciężyła w 11. edycji "Top Model"TVN
wideo 2/4
TVNKlaudia Neścior zwyciężyła w 11. edycji "Top Model"

Finał 11. sezonu "Top Model" TVN wygrała Klaudia Nieścior. Finałowy odcinek prowadzili w środę Joanna Krupa i Michał Piróg. Nieścior pokonała dwie rywalki - Michalinę Wojciechowską i Natalię Woś i podpisała kontrakt z agencją modelingową.

Finał 11. edycji "Top Model" za nami. O wygraną rywalizowały Klaudia Nieścior, Michalina Wojciechowska i Natalia Woś. Zwyciężczynię programu wybrali wspólnie widzowie i jurorzy. Uczestniczki i uczestnicy jedenastego sezonu "Top Model" zaprezentowali w trakcie finału kreacje Dawida Wolińskiego, Mariusza Przybylskiego i duetu MMC oraz MODIVO.

Klaudia Nieścior (po prawej) z pozostałymi finalistkami TVN24
Klaudia Neścior zwyciężyła w 11. edycji "Top Model"TVN

"Top Model 11" - co się wydarzyło w finałowym odcinku

Podczas finału 11. edycji "Top Model" - prowadzonego przez Joannę Krupę i Michała Piróga - na żywo wystąpili bryska, Kuba Karaś i Piotr Rogucki oraz Grzegorz Hyży. Na fotelach jurorskich zasiedli Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński, Marcin Tyszka oraz gość specjalny - Anja Rubik.

Klaudia Neścior wybrana przez widzów i juryTVN

Klaudia Nieścior wygrała w "Top Model"

Podczas finałowego odcinka zaprezentowano sesję okładkową do magazynu "Glamour" zrealizowaną na Dominikanie. Zanim ogłoszono werdykt, poinformowano, że decyzją widzów ulubionym uczestnikiem programu została Klaudia Nieścior, w nagrodę za to otrzymała czek na 10 tysięcy złotych.

Taka sama była decyzji jury, a Klaudia Nieścior wygrała 11. edycję "Top Model". Za to otrzymała czek na 100 tysięcy złotych i kontrakt z agencją modelingową.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:asty/kab

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości