O swoim stanie zdrowia gwiazda polskiej estrady poinformowała na Facebooku i Instagramie. "Królowa ma coronę. Nawiedzili mnie kosmonauci, medycy i dobrze się mną zaopiekowali. Czuję się dobrze. Pozdrawiam" - napisała.
Królowa ma coronę. Nawiedzili mnie kosmonauci, medycy i dobrze sie mną zaopiekowali. Czuję się dobrze. pozdrawiam
Posted by Maryla Rodowicz on Wednesday, October 21, 2020
Rodowicz ma w dorobku kilkaset piosenek
Piosenkarka jest wykonawczynią wielu popularnych przebojów, między innymi "Niech żyje bal", "Małgośka" i "Sing, Sing". W dorobku ma kilkaset piosenek, wiele z jej albumów osiągnęło status złotej i platynowej płyty. Debiutowała w 1967 roku na VI Festiwalu Piosenkarzy Studenckich w Krakowie.
W 1969 roku wylansowała swój pierwszy wielki przebój "Mówiły mu", który przyniósł jej pierwszą nagrodę na festiwalu w Opolu. Współpraca artystki z Katarzyną Gaertner i Agnieszką Osiecką zaowocowała takimi przebojami jak "Małgośka", "Sing, Sing", "Damą być" czy "Nie ma jak pompa".
W 1992 roku wydała książkę autobiograficzną "Niech żyje bal".
Autorka/Autor: pp//now
Źródło: PAP
Źródło zdjęcia głównego: Instagram/mary_la_la