TVN24 | Kultura i styl

"Lego Masters" wraca z nowym sezonem i nowym jurorem

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
tmw
Źródło:
tvn24.pl
"Lego Masters" z nowym sezonem
"Lego Masters" z nowym sezonemTVN
wideo 2/2
TVN"Lego Masters" z nowym sezonem

"Lego Masters" powraca na antenę TVN z drugim sezonem. Sześć par będzie walczyć o 100 tysięcy złotych. W każdym odcinku na uczestników czeka nowe wyzwanie, które oceniać będzie jury w składzie Ola Mirecka i Kamil Bednarek. Program poprowadzi Marcin Prokop. Premiera nowego sezonu 5 listopada.

Pierwszy sezon "Lego Masters" wygrali Rafał Zub i Jakub Pleśniarski. W drugim sezonie nie zabraknie niespodzianek. Do jury dołączy Kamil Bednarek. Wspólnie z Olą Mirecką ocenią dokonania uczestników.

Sześć par spróbuje zaimponować duetowi jurorskiemu swoimi umiejętnościami technicznymi i pomysłami na konstrukcje z najpopularniejszych klocków na świecie. Stawka jest wysoka. Nagrodą główną w programie jest tytuł mistrza Lego, 100 tysięcy złotych oraz zestawy klocków o wartości 10 000 zł. 

"Lego Masters" w każdy piątek o 20:00 w TVN. Premiera 5 listopadaTVN

OGLĄDAJ NA ŻYWO W TVN24 GO

"Lego Masters" - test umiejętności i doskonała zabawa

W sześciu odcinkach pary uczestników otrzymają zadania. Od tego, jak je wykonają, będzie zależało przejście do kolejnego etapu. Jedynym ograniczeniem będzie czas. To będzie prawdziwy test umiejętności, ale przede wszystkim fantastyczna przygoda i doskonała zabawa. 

Widzowie będą mogli poczuć niesamowitą atmosferę podczas dodatkowego odcinka świątecznego, pełnego wyjątkowych niespodzianek. Druga odsłona "Lego Masters” dostępna będzie także na player.pl. W serwisie można już obejrzeć pierwszy sezon programu.

Autor:tmw

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości