TVN24 | Kultura i styl

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji. Artyści oczekiwani na czerwonym dywanie

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
tmw
Źródło:
Reuters, tvn24.pl

Jennifer Lopez i Ben Affleck w czwartek dotarli do Wenecji. "Rozpromienieni i trzymający się za ręce" dotarli na Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji - pisze agencja Reutera. 

"Siedząc w taksówce wodnej, para na chwilę się przytuliła, po tym jak Affleck objął ramieniem Lopez" - napisała agencja. Podróż pary do luksusowego hotelu śledził tłum fotoreporterów i operatorów kamer, którzy podążali za nimi na łodziach.

Jennifer Lopez i Ben Affleck na nowo wzbudzili wspólne zainteresowanie w drugiej połowie czerwca, gdy zostali przyłapani przez paparazzi w jeden z restauracji w Malibu w hrabstwie Los Angeles.

W Wenecji odbywa się Międzynarodowy Festiwal Filmowy. Wizyta Afflecka związana jest z premierą najnowszego filmu Ridleya Scotta "Ostatni pojedynek", którego jednym z twórców scenariusza jest Affleck. W filmie, którego akcja rozgrywa się w XIV wieku, zagrali również Jodie Comer, Adam Driver oraz serdeczny przyjaciel Afllecka - Matt Damon, który również jest współscenarzystą filmu. 

Premiera "Ostatniego pojedynku" odbędzie się w piątek. Jak pisze agencja Reutera, dziennikarze oczekują, że Jennifer Lopez pojawi się wtedy u boku aktora i scenarzysty na czerwonym dywanie.

Bennifer. Jak poznali się Jennifer Lopez i Ben Affleck?

Lopez i Affleck poznali się w 2001 roku na planie filmu "Gigli" Martina Bresta. Film "zdobył" sześć Złotych Malin w 2004 roku i tytuł najgorszej "komedii" 25-lecia Złotych Malin, nominowany był również w 2010 roku w kategorii najgorszy film dekady. Zdjęcia do "Gigli" ruszyły kilka tygodni po tym, jak Lopez poślubiła swojego drugiego męża Crisa Judda (rozwiedli się w czerwcu 2002 roku), a już w listopadzie 2002 roku Affleck oświadczył się piosenkarce. Ślub miał odbyć się 14 września 2003 roku, ale został odwołany. Jednym z powodów było ogromne zainteresowanie mediów. 

Na początku 2004 roku związek artystów się rozpadł. Piosenkarka w późniejszych wywiadach wyznała, że po raz pierwszy miała złamane serce. Jednym z powodów rozstania był fakt, że Affleck nie czuł się komfortowo z tak intensywnym zainteresowaniem tabloidów. - W innych czasach, w innych okolicznościach, kto wie, co mogłoby się wydarzyć, ale to była szczera miłość - powiedziała w rozmowie z magazynem "People" w grudniu 2016 roku. 

Autor:tmw

Źródło: Reuters, tvn24.pl

Pozostałe wiadomości