TVN24 | Kultura i styl

"Nie czas umierać". Nowy zwiastun filmu o Jamesie Bondzie odsłania wiele niespodzianek

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
tmw/adso
Źródło:
tvn24.pl
"Nie czas umierać" - najnowszy zwiastun filmu o Jamesie Bondzie
"Nie czas umierać" - najnowszy zwiastun filmu o Jamesie BondzieForum Film Polska
wideo 2/3
Forum Film Polska"Nie czas umierać" - najnowszy zwiastun filmu o Jamesie Bondzie

James Bond wraca. "Nie czas umierać" już 1 października trafi do kin, a producenci opublikowali nowy zwiastun. Po raz piąty i ostatni w rolę Agenta 007 wcieli się Daniel Craig. Najnowszy zwiastun jest formą pożegnania z Craigiem. 

"Nie czas umierać", czyli 25. odsłona filmowych przygód Jamesa Bonda, w końcu trafi do kin. Po raz piąty i ostatni w postać najsłynniejszego tajnego agenta wcieli się Daniel Craig. Opublikowany w czwartek zwiastun to potwierdza. 

Lashana Lynch w "Nie czas umierać"Forum Film Polska

"Nie czas umierać" - obsada i twórcy 

Wideo z jednej strony przypomina dorobek Craiga jako Jamesa Bonda - Agenta 007. Z drugiej zaś większa uwaga poświęcona jest nowym postaciom: tajnej agentce Nomi, granej przez Lashanę Lynch oraz Safina - czarnego charakteru, w którego wciela się Rami Malek. 

OGLĄDAJ NA ŻYWO W TVN24 GO

Ponadto w filmie o Jamesie Bondzie zagrali: Christoph Waltz (dwukrotny laureat Oscara), Léa Seydoux, Ana de Armas, Ralph Fiennes, Naomie Harris, Rory Kinnear, Ben Whishaw i Jeffrey Wright. 

W fotelu reżysera zasiadł Amerykanin Cary Joji Fukunaga. Tytułową piosenkę nagrała i zaśpiewała Billie Eilish.

Rami Malek w "Nie czas umierać"Forum Film Polska

"Nie czas umierać" - fabuła

"James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią" - czytamy w oficjalnym opisie filmu. 

Daniel Craig w "Nie czas umierać"Forum Film Polska

"Nie czas umierać" - data premiery 

Jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku do kin trafi jesienią tego roku. Uroczysta, światowa premiera z udziałem twórców odbędzie się w w londyńskim Royal Albert Hall 28 września. Tego samego dnia specjalny pokaz odbędzie się podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Zurychu. 

Do polskich kin 25. odsłona przygód Jamesa Bonda trafi 1 października tego roku. 

Ana de Armas w "Nie czas umierać"Forum Film Polska

Autor:tmw/adso

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Forum Film Polska

Pozostałe wiadomości