Rusza nowa edycja "Big Brothera"

Kultura i styl

Aktualizacja:

Gdy "Big Brother" wrócił w marcu tego roku po 11 latach przerwy, cieszył się ogromnym zainteresowaniem - pierwszy odcinek "Big Brother Arena" przyciągnął przed telewizory ponad 2 miliony widzów, a TVN7 w niedzielnym paśmie o godzinie 20 był najchętniej wybieranym kanałem. Na kolejną edycję nie trzeba było długo czekać. "Big Brother" wraca już dziś o godzinie 20 w TVN7. Gościem muzycznym pierwszego odcinka "Big Brother Arena" będzie Edyta Górniak.

- Zgłoszenie się do programu Big Brother było najlepszą decyzją w moim życiu – tak o poprzedniej edycji formatu mówiła jego zwyciężczyni, Magdalena Wójcik.

W programie nie brakowało emocji, miłości i zwrotów akcji. Do drugiej edycji zgłosiło się blisko 28 tysięcy osób, czyli ponad dwa razy więcej niż wiosną.

Big Brother powraca

Dziś o godzinie 20 na TVN7 rozpocznie się kolejna edycja kultowego reality show. Nowi uczestnicy zmierzą się z kolejnymi niespodziankami przygotowanymi przez Wielkiego Brata, a to wszystko pod czujnym okiem kamer. Relację z domu Wielkiego Brata będzie można oglądać codziennie na antenie TVN7 oraz na platformie player.pl.

Zobaczcie, co działo się w poprzedniej edycji "Big Brothera":

Autor: paj / Źródło: Big Brother TVN7