TVN24 | Kultura i styl

Beata Kozidrak wraca na scenę. O występie poinformowała Justyna Steczkowska

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
tmw,
karol
Źródło:
tvn24.pl
Beata K. została przesłuchana, ale odmówiła składania wyjaśnień
Beata K. została przesłuchana, ale odmówiła składania wyjaśnieńTVN24
wideo 2/2
TVN24Beata K. została przesłuchana, ale odmówiła składania wyjaśnień

Beata Kozidrak, która na początku września została zatrzymana za kierowanie samochodem pod wpływem alkoholu, ponownie wystąpi na scenie. Wokalistka będzie gościem na koncercie Justyny Steczkowskiej.

Kozidrak została zatrzymana na początku września na warszawskim Mokotowie. Wcześniej zaniepokojony kierowca zablokował jej drogę, gdy jechała "zygzakiem". Późniejsze badanie alkomatem wykazało dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Następnego dnia liderka zespołu Bajm opublikowała oświadczenie o treści: "Kochani, przepraszam wszystkich. Wiem, że Was zawiodłam. Z całego serca żałuję tego, co się wczoraj wydarzyło. Bardzo się tego wstydzę. Wiem, że muszę ponieść konsekwencje tego, co się stało. Jestem na to gotowa".

W poniedziałek Justyna Steczkowska opublikowała wideo, w którym opowiada o zbliżającej się trasie koncertowej, związanej z 25-leciem jej twórczości. Trasę z udziałem Royal Symphony Orchestra otworzy koncert w Poznaniu, zapowiadany na 3 października. 

"W Poznaniu usłyszycie duety z Beatą Kozidrak i Arkiem Kłusowskim" - napisała Steczkowska. 

Informację potwierdziła tvn24.pl menedżerka Kozidrak. W SMS-ie przesłanym do redakcji czytamy: "Beata wystąpi w Poznaniu na koncercie Justyny Steczkowskiej. Panie wykonają wspólnie piosenkę, do której tekst napisała Beata, a muzykę Justyna".

Autor:tmw, karol

Źródło: tvn24.pl

Pozostałe wiadomości