Rozpylił gaz i ukradł biżuterię. Szukają sprawcy napadu na jubilera

TVN24 | Kraków

Autor:
wini
Źródło:
TVN24 Kraków
Napad na salon jubilerskiMałopolska policja
wideo 2/4
Małopolska policjaNapad na salon jubilerski

Policjanci z Wieliczki (Małopolska) poinformowali o poszukiwaniach mężczyzny, który w marcu obrabował salon jubilerski. Napastnik rozpylił gaz pieprzowy, a następnie zabrał wartą 50 tysięcy złotych biżuterię.

Do napadu doszła 15 marca rano. - Sprawca przestępstwa wszedł do sklepu pod pozorem zakupu bransoletki, po czym rozpylił w kierunku ekspedientki gaz pieprzowy, a następnie zabrał biżuterię o wartości około 50 tysięcy złotych – relacjonuje Sebastian Gleń, rzecznik prasowy małopolskiej policji.

Jak podaje policja, następnie mężczyzna uciekł pieszo w kierunku centrum miasta.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO

Policja prosi o pomoc

Policjanci opublikowali wizerunek poszukiwanego. - Sprawca jest mężczyzną w wieku około 30 lat, wzroście około 180 cm, jest szczupłej budowy ciała, ma ciemne oczy. W chwili napadu na głowie miał popielatą czapkę, na twarzy białą maseczkę, ubrany był w kurtkę koloru czarnego, niebieskie jeansowe spodnie, ciemne buty z białą podeszwą marki Nike – wylicza rzecznik.

Sprawca napadu w sklepie jubilerskimMałopolska policja

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat sprawcy lub rozpoznają go, policja prosi o kontakt z Komendą Powiatową w Wieliczce lub kontakt telefoniczny pod numerem 478341223 lub 478341211.

Autor:wini

Źródło: TVN24 Kraków

Źródło zdjęcia głównego: Małopolska policja