Trójmiejski klan sutenerów

Superwizjer

Trójmiejski klan sutenerów

10 lat bez wyroku. Bracia Aleksander, Leszek i Paweł mieli tatuować ciała pracujących dla nich prostytutek oznaczając "swoją własność", a na nierządzie zarobić prawie 6 milionów złotych. Do tego dochodzą oskarżenia o produkcję i handel narkotykami, podpalenie w Danii jednej z agencji towarzyskich i śmierć dwóch osób. Jak to możliwe, że od dziecięciu lat wciąż nie usłyszeli wyroku? O tym w reportażu Patryka Szczepaniaka i Kamili Wielogórskiej w "Superwizjerze".

Opis programu

Program tworzy zespół czołowych dziennikarzy śledczych. Zajmują się tropieniem nieprawidłowości w życiu publicznym, pokazują korupcję władzy, błędy wymiaru sprawiedliwości, skandale w policji, afery gospodarcze. Gospodyniami programu są Jolanta Konopka oraz Anna Seremak.

 

Przez lata trwania programu redakcja "Superwizjera" otrzymała kilkadziesiąt nagród branżowych na konkurach takich jak Festiwal Sztuki Faktu, Camera Obscura czy Watergate Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. Oprócz tego od 2002 roku "Superwizjer" ma na koncie ponad 30 nominacji do nagrody Grand Press.

 

Odcinki programu "Superwizjer" można oglądać w każdą sobotę o godzinie 20 w TVN24.