Ciekawostki

Wybrali 15 najlepszych. "Każdy jest wrogiem każdego"

Ciekawostki

Aktualizacja:
6 odcinek X- Factor
tvn6 odcinek X- Factor

W szóstym już odcinku X- Factor poznaliśmy 15 szczęśliwców, którym udało się przejść do półfinału. - Każdy jest wrogiem każdego - ostrzegał przed występami Kuba Wojewódzki. Teraz na tych, którym udało się przejść dalej czeka dom jurorów, czyli Boot Camp.

W szóstym odcinku zobaczyliśmy uczestników, którzy zachwycili jurorów na castingach. 120 osób z całej Polski musiało jednak przejść kolejne sito. Udało się piętnastce.

Wśród występów zachwyciła Izabela Mytnik. W fenomenalny sposób zaśpiewała "At Last" Etty James czarując jurorów głębokim głosem. Na ten sam utwór zdecydowała się Anna "Bajka" Antonik. Obie panie dostały sie do półfinału. - Sytuacja bajeczna jest ciągle z tobą na scenie - mówił do "Bajki" Wojewódzki.

"Przekroczyłeś granice dobrego smaku"

Emocje poniosły z kolei Pawła "Bibę" Binkiewicza, który przewrócił prowadzącego i gonił jurorów. Sytuację komentowała Tatiana Okupnik: "Jesteś barwną postacią i masz ogromne pokłady energii ale wczoraj przekroczyłeś granice dobrego smaku". "Biba" zaśpiewał jednak utwór Queen tak dobrze, że również przeszedł do kolejnego etapu.

- Niestety beznadziejny występ - to usłyszał Dawid Podsiadło po wykonaniu przeboju Adama Lamberta, od Kuby Wojewódzkiego. Na koniec swojego występu otrzymał jednak owację na stojąco i przeszedł dalej.

Jesteś barwną postacią i masz ogromne pokłady energii ale wczoraj przekroczyłeś granice dobrego smaku Tatiana Okupnik

De Facto i The Chance

Tradycyjnie szansę dostali również ci, którzy w występach solo nie zachwycili jurorów, jednak maja w sobie coś, czemu Okupnik, Mozil i Wojewódzki chcieli dać szansę. Tak powstały dwie grupy: męskie De Facto i damskie The Chance.

Po występach pojedynczych, uczestnicy programu zostali przypisani do grup wiekowych. Ekipą najmłodszą, od 16 do 24 lat zaopiekuje się Tatiana Okupnik, która juz zapowiada, że to "ona ma skarby". "Starszakami" 25 lat i więcej zajmie się Kuba Wojewódzki, entuzjastycznie witany przez wokalistów. Grupami będzie z kolei dowodził Czesław Mozil, któremu, głównie panie, rzucały się na szyję.

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: tvn

Pozostałe wiadomości