Ciekawostki

"Hedonista" dla prawdziwych mężczyzn

Ciekawostki

Aktualizacja:
TVN TurboVito Casetti

Chcesz wiedzieć jak być trendy facetem? Gdzie dobrze zjeść i dokąd warto zaprosić kobietę na kolację? A może interesuje Cię świat mody i wspaniałych samochodów? Jeżeli tak, to "Hedonista" jest właśnie dla Ciebie - prowadzący program Vito Casetti przedstawi męski świat, widziany oczami mężczyzny.

"Hedonista", to 25 minutowy program poradnikowy dla prawdziwych facetów. W każdym odcinku Vito Casetti przekaże wiele cennych rad na spędzanie wolnego czasu, zarówno w towarzystwie kobiety, jak i w męskim gronie.

W pierwszym odcinku Vito Casetti odwiedzi salon tatuażu i zdradzi, jakie wzory są modne. Spotka się także z fotografem Szymonem Szcześniakiem, który opowie o aktach kobiecych. A w kolejnym odcinku Magda Mołek, dziennikarka TVN zdradzi mężczyznom, czego pragną kobiety.

O broni, nartach i małżeństwie

W programie znajdzie się mnóstwo informacji o "męskich" sportach. Fachowcy od militariów opowiedzą o rodzajach broni, zasadach bezpieczeństwa przy korzystaniu z niej oraz wskażą miejsca, w których można strzelać. Panowie dowiedzą się również co w tym sezonie będzie modne na stoku i w jaki sprzęt narciarski warto zainwestować.

Prowadzący odwiedzi modne kluby i restauracje, podpowie w co się ubrać, aby zawsze wyglądać elegancko i ze smakiem. Wskaże najmodniejsze męskie gadżety i samochody.

W magazynie nie zabraknie również poważnych dyskusji o problemach i potrzebach współczesnych mężczyzn. Specjaliści z dziedziny psychologii doradzą np. co robić, gdy pojawią się kłopoty w małżeństwie. Czy w trudnych sytuacjach warto skorzystać z wizyty u psychologa? A może wystarczy szczera rozmowa z partnerką?

Pierwszy odcinek programu - 15 listopada o godz. 11:30 w TVN Turbo. Kolejne w każda sobotę, o tej samej porze.

Źródło: TVN Turbo

Źródło zdjęcia głównego: TVN Turbo

Pozostałe wiadomości