Ciekawostki

Gęś kontra 5-latka, czyli internetowy hit

Ciekawostki

Gęś zaatakowała dziewczynę
Stevie GiddenZdjęcia zostały udostępnione na Twitterze

Nastolatka z Teksasu zamieściła na Twitterze zdjęcie, na którym widać gęś atakującą jej młodszą siostrę. Wpis zwrócił uwagę internautów i został udostępniony tysiące razy.

Licealistka Stevie Gidden z Houston w Teksasie widziała, jak geś atakuje jej 5-letnią siostrę Summer. Jeden ze świadków natychmiast pomógł dziewczynce, inny natomiast robił zdjęcia. Dziewczynce nic się nie stało.

Stevie Gidden opowiada, że do zdarzenia doszło kiedy Summer zbliżyła się do małych gąsek, wtedy ich mama zaatakowała dziewczynkę i powaliła ją na ziemię.

"To nie wygląda zabawnie"

Siostra Summer udostępniła zdjęcia zrobione przez sąsiada na Twitterze. Nie spodziewała się, że tak szybko staną się hitem. Wpis został udostępniony i polubiony ponad 110 tys. razy. Doczekał się też wielu skrajnych komentarzy. Jedni uważają całe zajście za zabawne, inni wręcz przeciwnie. "Mała dziewczynka była zaatakowana przez gęś, a ty się śmiejesz" - komentuje jedna z osób na Twitterze. "To nie wygląda zabawnie" - zauważa inny użytkownik.

Siostra Summer postanowiła się wytłumaczyć. "Otrzymała pomoc natychmiast po tym co się stało... Śmieje się, więc wydaję mi się, że nie ma nic złego w tym, że my się śmiejemy" - wyjaśnia Gidden.

"Dziecko nie zostało zranione, chwilowa trauma. Jestem pewna, że wszyscy mają takie historie z dzieciństwa" - czytamy w jednym z komentarzy.

Summer got attacked by a duck today & the pictures our neighbor got of it happening make me laugh so hard pic.twitter.com/GEJuGwPy24— stevie b (@steviebaegidden) 2 maja 2016

@steviebaegidden I don't know if I should laugh or cry— not maddie pallanez (@maddielane920) 2 maja 2016

@steviebaegidden Am I the only one that doesn't think that's funny...AT ALL? Poor baby.— Trojan Mama (@trojanprincess4) 3 maja 2016

@steviebaegidden This doesn't really seem that funny— The Monster (@boris3324) 2 maja 2016

@steviebaegidden Young kid is been attacked by a duck and you're laughing how mad and psycho person you are.— උA๓㉫rǸ (@H0KOff) 4 maja 2016

@trojanprincess4 @steviebaegidden the child wasn't hurt, momentary trauma. I'm sure everyone has stories like this from childhood.— Brenda Achenbach (@empressbren) 3 maja 2016

Autor: pch, kry/ja / Źródło: telegraph.co.uk

Źródło zdjęcia głównego: Twitter | Stevie Gidden

Pozostałe wiadomości