Co możemy zrobić "w opcji hodowlanej" lub "na kolanka"? Pytanie z "Milionerów"

TVN24 | Ciekawostki

Autor:
mmis//rzw
Źródło:
Milionerzy TVN

W opcji hodowlanej lub na kolanka możemy adaptować mansardę, adoptować maskonura, kupić kota czy nabyć konia? Takie pytanie usłyszała w "Milionerach" pani Anna Poproch z Krakowa. Za poprawną odpowiedź mogła otrzymać pięć tysięcy złotych.

Pani Anna Poproch bez problemu poradziła sobie z pierwszymi trzema pytaniami i zdobyła dwa tysiące złotych. Problem pojawił się przy czwartym .

W opcji hodowlanej lub na kolanka możemy:

A: adaptować mansardę B: adoptować maskonura C: kupić kota D: nabyć konia

Jako że uczestniczka nie znała odpowiedzi na to pytanie, wykorzystała pierwsze koło ratunkowe i poprosiła o pomoc publiczność. 58 procent osób zasiadających na widowni wskazało na odpowiedź C, 25 procent na D, 12 procent na B, a 5 procent wytypowało możliwość A.

Idąc za głosem publiczności, pani Anna postawiła na C. Był to dobry wybór. W opcji hodowlanej lub na kolanka możemy kupić kota.

Kot "na kolanka"

Kot "na kolanka" to rasowy kot, rodowodowy i z zarejestrowanej hodowli, który jednak nie jest przeznaczony do wystawiania ani dalszego rozmnażania. Kupując "na kolanka", dostajemy kota wykastrowanego albo w określonym terminie będziemy musieli go wykastrować lub wysterylizować. Jest to odnotowane w rodowodzie.

Autor:mmis//rzw

Źródło: Milionerzy TVN