Ile za pełny bak w 2011 roku?

Początek roku pod znakiem drożejących paliw. Wyższy VAT i opłata paliwowa oznacza droższe paliwo o ok. 5-7 groszy na litrze. Taka sama podwyżka czeka nas w jeszcze w maju, kiedy zniknie ulga na biokomponenty, mówi Urszula Cieślak z BM Reflex.
Ile za pełny bak w 2011 roku?
Źródło zdj. gł.: tvn
Początek roku pod znakiem drożejących paliw. Wyższy VAT i opłata paliwowa oznacza droższe paliwo o ok. 5-7 groszy na litrze. Taka sama podwyżka czeka nas w jeszcze w maju, kiedy zniknie ulga na biokomponenty, mówi Urszula Cieślak z BM Reflex.

Początek roku pod znakiem drożejących paliw. Wyższy VAT i opłata paliwowa oznacza droższe paliwo o ok. 5-7 groszy na litrze. Taka sama podwyżka czeka nas w jeszcze w maju, kiedy zniknie ulga na biokomponenty, mówi Urszula Cieślak z BM Reflex.

Autor: tvn

Zobacz także: