TVN24 | Białystok

Wypadek na spływie kajakowym. Jedna osoba nie żyje

TVN24 | Białystok

Autor:
ek/adso
Źródło:
Kontakt 24
Dwie osoby wypadły z kajaka podczas spływu rzeką Narew w Tykocinie. Jedna z nich nie żyje
Google EarthDwie osoby wypadły z Kajaka podczas spływu rzeką Narew w Tykocinie. Jedna z nich nie żyje

Dwóch mężczyzn wypadło z dmuchanego kajaka podczas spływu rzeką Narew w Tykocinie (Podlaskie). Jeden z nich nie żyje. Na miejscu pracowało pięć zastępów straży pożarnej.

Zgłoszenie o wywróconym kajaku wpłynęło do białostockiej straży w sobotę o godz. 21.51. - Otrzymaliśmy informację, że w Tykocinie wywrócił się dmuchany kajak, z którego wypadło dwóch mężczyzn. Na miejscu pracowały cztery zastępy zawodowej i jeden zastęp ochotniczej straży pożarnej. Łącznie w akcji uczestniczyło 20 ratowników - przekazała młodsza kapitan Agnieszka Walentynowicz-Niedbałko, oficer prasowy Komendanta Miejskiego PSP w Białymstoku.

- Do akcji zadysponowano także ekipy wodno-nurkowe, które finalnie nie dojechały na miejsce, ponieważ przed ich przejazdem mężczyźni zostali zlokalizowani - dodała.

Jedna osoba nie żyje

- Jeden z mężczyzn został wyciągnięty z wody przez osoby postronne. Drugi został odnaleziony przez strażaków, którzy przeprowadzili reanimację. 33-latka nie udało się uratować - przekazała mł. kpt. Walentynowicz-Niedbałko.

Akcja służb zakończyła się o godz. 1.16 w niedzielę.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:ek/adso

Źródło: Kontakt 24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości