Operator spycharki wjechał na rozlewisko i utonął

Autor:
tm
Źródło:
TVN24.PL
Mężczyzna wjechał spycharką na rozlewisko
Mężczyzna wjechał spycharką na rozlewiskoKPP Ełk
wideo 2/8
KPP EłkMężczyzna wjechał spycharką na rozlewisko

Na budowie drogi Via Baltica zginął człowiek. 62-letni operator wjechał spycharką na rozlewisko i utonął. Okoliczności śmierci ma wyjaśnić prokuratorskie śledztwo. 

- Na razie trudno powiedzieć, co tu się stało. Przesłuchujemy świadków. Mogło być tak, że mężczyzna nagle zasłabł. Mógł też sądzić, że nie jest tam aż tak głęboko, jak było – mówi sierżant sztabowy Agata Kulikowska de Nałęcz z KPP Ełk.

Spycharka zanurzyła się w wodzieKPP Ełk

We wtorek (2 marca) na terenie budowy drogi Via Baltica, w miejscowości Śniepie w gminie Ełk (Warmińsko-Mazurskie) zginął człowiek. Chodzi o 62-letniego operatora, który wjechał spycharką na rozlewisko i utonął.

Nie udało się go uratować

- Inni pracownicy ruszyli na ratunek. Wydobyli kolegę z wody i próbowali go ratować. Niestety nie udało się. Działania ratunkowe był też kontynuowane przez trzy zastępy Państwowej Straży Pożarnej oraz ochotników z OSP z Nowej Wsi Ełckiej. Nie przyniosły jednak skutku – mówi sierżant sztabowy Kulikowska de Nałęcz.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do sekcji. Dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratury, a także inspekcja pracy.

Ten tragiczny wypadek miał miejsce w miejscowości Śniepie

Autor:tm

Źródło: TVN24.PL

Źródło zdjęcia głównego: KPP Ełk

Pozostałe wiadomości