Auto wjechało w ogrodzenie. Kierowca miał ranę postrzałową. Zatrzymania

Policja zatrzymała podejrzanego o usiłowanie zabójstwa i jeszcze osiem innych osób (zdjęcie ilustracyjne)
Zambrów
Źródło wideo: Google Earth
Źródło zdj. gł.: Shutterstock
Dodaj do preferowanych źródeł w Google
Zaczęło się od zgłoszenia o samochodzie, który w nocy wjechał w ogrodzenie. Kiedy kierowca trafił do szpitala, wyszło na jaw, że ma ranę postrzałową. Policja zatrzymała dziewięć osób, w tym podejrzanego o usiłowanie zabójstwa.

Do zdarzenia doszło w okolicy Zambrowa w Podlaskiem. W piątek około godziny trzeciej policja dostała zgłoszenie o samochodzie osobowym, który wjechał w ogrodzenie.

- Kierowca został przetransportowany do szpitala. Tam okazało się, że mężczyzna ma ranę postrzałową - informuje w rozmowie z TVN24 młodszy aspirant Konrad Marcin Karwacki z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.

Zatrzymali dziewięć osób

Sprawą zajęli się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie, Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku oraz Komendy Wojewódzkiej.

- Zatrzymano dziewięć osób, w tym mężczyznę podejrzanego o usiłowanie zabójstwa oraz osoby podejrzane o pomocnictwo w jego ukrywaniu się - mówi mł. asp. Karwacki.

Trwa ustalanie szczegółów sprawy.

Źródło: TVN24
Czytaj także: