TVN24 | Wrocław

Po kolizji wyszła z auta, nie zauważyła szczeliny na moście. Spadła z wysokości kilkunastu metrów

TVN24 | Wrocław

Autor:
ib/
tam
Źródło:
TVN24 Wrocław
Wypadek na moście Rędzińskim we Wrocławiu
Wypadek na moście Rędzińskim we WrocławiuTVN24 Wrocław
wideo 2/5
TVN24 WrocławWypadek na moście Rędzińskim we Wrocławiu

Jedna z uczestniczek niegroźnej kolizji na moście Rędzińskim we Wrocławiu, po wyjściu z samochodu prawdopodobnie chciała zejść z pasa ruchu. Jak informuje policja, przechodząc przez bariery energochłonne, nie zauważyła szczeliny między dwiema estakadami. W ciężkim stanie trafiła do szpitala.

W piątek po godzinie 6 rano na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia doszło do niegroźnej kolizji. Samochody zderzyły się na moście Rędzińskim. O tej porze było jeszcze ciemno i bardzo ślisko po nocnych opadach. W wyniku zajścia - jak informuje policja - pojazdy nie zostały uszkodzone, nie ucierpieli też pasażerowie.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Upadek z wysokości kilkunastu metrów

Kobieta podróżująca jednym z samochodów wysiadła z niego. - Po opuszczeniu pojazdu prawdopodobnie chciała zejść z pasa ruchu, dlatego przekroczyła bariery energochłonne i nie zauważyła szczeliny między pasami jezdni, w wyniku czego spadła kilkanaście metrów - mówi Paweł Noga z biura prasowego wrocławskiej policji.

Kobieta spadła z wysokości kilkunastu metrówWodna Służba Ratownicza

Na miejsce zadysponowano straż pożarną, policję, karetkę pogotowia oraz Wodną Służbę Ratowniczą. "Otrzymaliśmy zgłoszenie o osobie, która spadła z mostu Rędzinskiego we Wrocławiu. Alarmowo zadysponowaliśmy dwa zespoły ratowników, które od razu udały się na miejsce zdarzenia. Zabezpieczyliśmy miejsce od strony lądu (pojazd terenowy Polaris Ranger) oraz od strony wody (łódź Sportis R1). Poszkodowana przeżyła" - napisała WSR w mediach społecznościowych.

Kobieta w ciężkim stanie trafiła do szpitala.

- Trwają czynności, które mają na celu ustalenie przyczyny tego zdarzenia. Na ten moment nie można powiedzieć nic więcej oprócz tego, że prawdopodobnie doszło do nieszczęśliwego wypadku - podsumowuje Noga.

Poszkodowana w ciężkim stanie trafiła do szpitalaWodna Służba Ratownicza

Autor:ib/ tam

Źródło: TVN24 Wrocław

Źródło zdjęcia głównego: Wodna Służba Ratownicza

Pozostałe wiadomości