TVN24 | Wrocław

Zginęła po tym, jak wjechała w ciężarówkę, która po zderzeniu blokowała drogę. Szukają świadków

TVN24 | Wrocław

Autor:
ib/gp
Źródło:
TVN24 Wrocław
W wypadku zginęła 25-letnia kobieta TVN24 Wrocław
wideo 2/7
TVN24 WrocławW wypadku zginęła 25-letnia kobieta

Policja z Opola poszukuje świadków wypadku na obwodnicy, w którym zginęła 25-latka. Kobieta wjechała w ciężarówkę, która stanęła w poprzek drogi po uderzeniu przez inny samochód.

Do tragicznego zdarzenia doszło 19 lipca przed godziną 14 na obwodnicy Opola. Jak ustalili policjanci, kierująca osobowym renault 42-latka zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w koło samochodu ciężarowego, który złamał się w pół i stanął w poprzek drogi. W ciągnik siodłowy wjechała kierująca hyundaiem 25-latka, która siłą odrzutu uderzyła w bariery energochłonne i ekran przy jezdni.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

"Sięgała po telefon"

Kobieta zginęła na miejscu. 62-letnia pasażerka - jej matka - trafiła do szpitala. Do szpitala przetransportowano również 42-latkę z renault.

- Kobieta relacjonowała im, że sięgała po telefon, który spadł jej z uchwytu na wycieraczkę przed fotelem pasażera. Nie zdążyła się zorientować i w ułamku sekundy wjechała na sąsiedni pas, gdzie doprowadziła do wypadku - mówiła przed tygodniem Agnieszka Nierychła, rzeczniczka opolskiej policji.

Policja wyjaśnia okoliczności wypadkuTVN24 Wrocław

Świadkowie poszukiwani

Policyjni dochodzeniowcy, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Do szczegółowego poznania całej sekwencji zdarzeń potrzebują relacji świadków wypadku. Stąd apel.

- Wszystkie osoby, które były świadkami tego wypadku lub mają wiedzę na temat tego zdarzenia, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Opolu pod numerem telefonu 47 861 25 45 - przekazuje Nierychła.

Autor:ib/gp

Źródło: TVN24 Wrocław

Źródło zdjęcia głównego: TVN24 Wrocław