Szli i niszczyli wszystko na swojej drodze. Mają jednego, szukają jeszcze dwóch

Autor:
tam
Źródło:
policja dolnośląska
Szli przez Łagiewniki i niszczyli wszystko, co spotkali na swojej drodze (materiał z 14.05.2021)
Szli przez Łagiewniki i niszczyli wszystko, co spotkali na swojej drodze (materiał z 14.05.2021)policja dolnośląska
wideo 2/11
policja dolnośląskaSzli przez Łagiewniki i niszczyli wszystko, co spotkali na swojej drodze

Trzej mężczyźni szli przez Łagiewniki (województwo dolnośląskie) i niszczyli wszystko, co spotkali na swojej drodze. Straty po spacerze wandali oszacowano na niemal dziewięć tysięcy złotych. Jeden z mężczyzn został już zatrzymany, a jak informuje policja, pojmanie dwóch pozostałych "to tylko kwestia czasu".

W nocy z 8 na 9 maja 21-latek i jego dwaj koledzy szli przez Łagiewniki i niszczyli wszystko, co spotkali na swojej drodze. Jak relacjonuje Wojciech Jabłoński z biura prasowego dolnośląskiej policji, mężczyźni między innymi wybili szyby w jednej ze szkół, w koparce i zaparkowanych samochodach. - Chuligani nie przeszli też obojętnie obok automatu ze słodyczami i jednego z ogrodzeń – informuje policjant. OGLĄDAJ TELEWIZJĘ NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Policja: mamy jednego, zatrzymanie dwóch kolejnych "to tylko kwestia czasu"

"Wyczyny" mężczyzn zarejestrowały kamery monitoringu. Na nagraniu widać, że próbowali zniszczyć też automat na myjni samoobsługowej. To między innymi na podstawie zapisów z kamer udało się wytypować i zatrzymać 21-latka. Jak zapewniają funkcjonariusze, zatrzymanie jego kompanów "jest już tylko kwestią czasu". Zniszczenia, jakich dokonali mężczyźni, oszacowano na niemal dziewięć tysięcy złotych. Wandalom grozi do pięciu lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w ŁagiewnikachGoogle Maps

Autor:tam

Źródło: policja dolnośląska

Źródło zdjęcia głównego: policja dolnośląska

Pozostałe wiadomości