TVN24 | WOŚP 2022

WOŚP 2022 - transmisja w TV i online w Internecie. Gdzie można obejrzeć finał?

TVN24 | WOŚP 2022

Autor:
tmw//mro
Źródło:
tvn24.pl
WOŚP wesprze okulistykę dziecięcą
WOŚP wesprze okulistykę dziecięcąTVN24
wideo 2/21
TVN24WOŚP wesprze okulistykę dziecięcą

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy znów zagra w najróżniejszych zakątkach świata. Partnerem i gospodarzem wydarzenia jest TVN Grupa Discovery. To właśnie na antenach TVN, TTV i TVN24 oraz w portalu tvn24.pl będzie można śledzić przez cały dzień najważniejsze wydarzenia 30. Finału WOŚP.

30. jubileuszowy Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już w niedzielę 30 stycznia. Tegoroczna zbiórka odbywa się pod hasłem "Przejrzyj na oczy", a środki zostaną przeznaczone na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

WOŚP 2022 - transmisje i relacje w telewizji

Partnerem i gospodarzem tegorocznego Finału po raz kolejny jest TVN Grupa Discovery. W niedzielę 30 stycznia wszystkie najważniejsze wydarzenia Finału - z całej Polski i nie tylko - przez cały dzień będą transmitowane i relacjonowane aż na trzech antenach TVN Grupy Discovery: TVN, TTV i TVN24.

Finał oficjalnie otworzy Jerzy Owsiak, prezes Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, około godziny 8:30 - co będzie można zobaczyć na antenie TVN oraz TVN24. Specjalne relacje i transmisje potrwają do północy.

WOŚP 2022 - gdzie oglądać finał w internecie

Przez cały dzień w portalu tvn24.pl będzie trwała relacja na żywo, w której będziemy informować o najważniejszych, najciekawszych wydarzeniach, aktualizować stan licznika oraz pokazywać interaktywną Wielką Mapę Serc, którą tworzą widzowie TVN Grupy Discovery oraz użytkownicy portalu tvn24.pl.

Zobacz najciekawsze aukcje, plany imprez w różnych miastach, wszystko o 30. Finale WOŚP

Player.pl przygotował dwa specjalne kanały z okazji 30. Finału WOŚP. Na jednym z nich transmitowane będą wszystkie wydarzenia z samego serca Finału - warszawskiego studia WOŚP. Drugi zostanie uruchomiony w związku z warszawskim koncertem w namiocie przed Kinoteką.

30. Finał WOŚP i ponad półtora miliarda dla polskiej ochrony zdrowia

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz pierwszy zagrała w styczniu 1993 roku. Od tamtej pory w ramach kolejnych Finałów zebrano ponad 1,5 miliarda złotych, za które Fundacja WOŚP zakupiła ponad 67 tysięcy urządzeń, a następnie przekazała je przede wszystkim polskim szpitalom.

W akcję angażują się 1633 Sztaby, w tym 90 Sztabów zagranicznych w 29 krajach.

Autor:tmw//mro

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: WOŚP

Pozostałe wiadomości