TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzień pod znakiem silnego wiatru

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 29/30.01
Pogoda na noc 29/30.01tvnmeteo.pl
wideo 2/6
tvnmeteo.plPogoda na noc 29/30.01

Pogoda na jutro - niedzielę 30.01 i 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzień będzie pochmurny, pojawią się także opady śniegu, które miejscami przechodzić będą w deszcz ze śniegiem i sam śnieg. Spodziewany jest bardzo silny i porywisty wiatr - miejscami powieje z prędkością do ponad 100 kilometrów na godzinę.

Pogoda na noc: na ogół pochmurno. Spodziewane są opady śniegu, deszczu i deszczu ze śniegiem - na wschodzie miejscami marznące. Może być ślisko. Temperatura minimalna wyniesie od -1 stopnia Celsjusza na Podkarpaciu do 4 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie silny i porywisty, w porywach rozpędzi się do 60-100 kilometrów na godzinę. Powieje z zachodu. W strefie brzegowej porywy przekraczać mogą 110 km/h. 

Pogoda na 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Pogoda na jutro: zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Na wschodzie, północy i w centrum pojawi się śnieg, przechodzący w centrum w deszcz ze śniegiem i sam deszcz. Na wschodzie lokalnie możliwe są zawieje śnieżne. Termometry pokażą maksymalnie od 1 st. C na Podlasiu do 6 st. C na Dolnym Śląsku. Z północnego zachodu powieje silny i porywisty wiatr, który w porywach osiągnie 70-90 km/h. W strefie brzegowej porywy będą osiągać ponad 100 km/h.

Pogoda na niedzielę 30.01
Pogoda na niedzielę 30.01tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne w niedzielę 30.01

Wilgotność powietrza sięgnie około 80-90 procent. W całej Polsce odczujemy zimno i wiatr, a warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeorologiczne w niedzielę 30.01
Warunki biometeorologiczne w niedzielę 30.01tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pochmurno z opadami śniegu, deszczu ze śniegiem i deszczu. Temperatura minimalna wyniesie 2 st. C. Z zachodu powieje silny i porywisty wiatr. W porywach może osiągać nawet 70-110 km/h. O północy na barometrach zobaczymy 988 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Pochmurno, deszcz i śnieg. Temperatura maksymalna sięgnie 4 st. C. Silny i porywisty wiatr powieje z zachodu, jego porywy mogą rozpędzać się do 70-100 km/h. W południe barometry pokażą 994 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Pochmurno z opadami śniegu, deszczu ze śniegiem i deszczu. Na termometrach zobaczymy minimum 0 st. C. Zachodni wiatr będzie silny i porywisty - w porywach do 60-90 km/h. O północy ciśnienie osiągnie 979 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 4 st. C. Silny i porywisty wiatr powieje z zachodu, w porywach do 70-90 km/h. W południe ciśnienie wyniesie 975 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pochmurno i deszczowo. Temperatura minimalna sięgnie 2 st. C. Powieje silny i porywisty wiatr z zachodu. Może rozpędzać się do 70-90 km/h. O północy barometry wskażą 994 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Na ogół pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 4 st. C. Z zachodu powieje silny i porywisty wiatr, w porywach może osiągać prędkość do 70-90 km/h. Ciśnienie w południe wyniesie 995 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

Pochmurno z opadami deszczu. Termometry pokażą minimum 1 st. C. Silny i porywisty wiatr powieje z zachodu. W porywach rozpędzi się do 60-90 km/h. O północy na barometrach zobaczymy 984 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Przeważnie pochmurno. Okresami prognozowane są opady śniegu lub/i deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 4 st. C. Silnie i porywiście powieje z zachodu. W porywach wiatr osiągnie 70-90 km/h. Ciśnienie w południe osiągnie 982 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Zachmurzenie duże i deszcz. Temperatura minimalna sięgnie 4 st. C. Zachodni wiatr będzie silny i porywisty. O północy barometry pokażą 992 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 6 st. C. Z zachodu powieje silny i porywisty wiatr - do 70-90 km/h. W południe barometry wskażą 993 hPa.

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: A_Lesik / Shutterstock.com

Pozostałe wiadomości