Lato ładnie się z nami pożegna. Uwaga - na horyzoncie intensywne opady

Przed nami pogodny weekend
Prognoza pogody na najbliższe dni
Źródło: tvn24
Zapowiada się pogodny weekend. W niedzielę termometry pokażą maksymalnie 24 stopnie Celsjusza. Potem powróci deszczowa aura.

W sobotę na Kaszubach i północnym wschodzie Polski wystąpią słabe opady deszczu. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Termometry pokażą od 15 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 20 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany.

Nawet 24 stopnie

Zapowiada się słoneczna niedziela. Na termometrach zobaczymy od 19 st. C na Suwalszczyźnie do 24 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Wiatr, słaby i umiarkowany, powieje ze zmiennych kierunków.

Poniedziałek upłynie pod znakiem przelotnych opadów deszczu na Podkarpaciu. W pozostałej części kraju będzie słonecznie. Temperatura maksymalna wyniesie od 19 st. C na Suwalszczyźnie do 24 st. C na Pomorzu Zachodnim. Wiejący z południowego zachodu wiatr będzie słaby i umiarkowany.

Prognoza pogody na niedzielę i poniedziałek
Prognoza pogody na niedzielę i poniedziałek
Źródło: tvnmeteo.pl
Prognozowana temperatura w najbliższych dniach (Ventusky

Prognozowana temperatura w najbliższych dniach (Ventusky.com) | wideo bez dźwięku

Wtorek będzie pogodny. Termometry pokażą od 17 st. C na Suwalszczyźnie do 22 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany południowo-wschodni wiatr.

Silne opady

Na środę synoptycy prognozują intensywne opady deszczu prawie w całym kraju. Tylko na wschodzie kraju będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy od 14 st. C na Suwalszczyźnie do 19 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.

Prognoza pogody na wtorek i środę
Prognoza pogody na wtorek i środę
Źródło: tvnmeteo.pl
Prognozowane opady w najbliższych dniach (Ventusky

Prognozowane opady w najbliższych dniach (Ventusky.com) | wideo bez dźwięku

Autor: anw / Źródło: tvnmeteo.pl

Czytaj także: