Informacje
 • Pogoda na dziś: strefa opadów obejmie dużą część kraju

  16-02-2021 06:20 Biomet będzie niekorzystny
  Tomasz Zubilewicz o pogodzie i sytuacji hydrologicznej Foto: Shutterstock | Video: tvnmeteo.pl

  Na wtorek synoptycy prognozują opady śniegu przechodzące w deszcz. Bez opadów dzień upłynie w nielicznych regionach. Termometry wskażą maksymalnie do 4 stopni Celsjusza. Na drogach będzie ślisko.

  We wtorek we wschodnich i południowych regionach kraju można spodziewać się pogodnej aury. Na pozostałym obszarze wystąpią opady śniegu przechodzące w deszcz, miejscami marznący, powodujący gołoledź. Temperatura maksymalna wyniesie od -5 stopni Celsjusza na Podlasiu do 4 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje przeważnie południowy, słaby i umiarkowany wiatr.

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza w wielu regionach osiągnie około 90 procent. W połączeniu z niską temperaturą spowoduje to, że odczucie chłodu będzie większe. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

  Pogoda Trójmiasto

  Pochmurno z opadami śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie -2 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowy. Ciśnienie w południe, w Gdańsku, spadnie do 1021 Pa.

  Pogoda Kraków

  Pochmurno, po południu opady śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie -1 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowy. Ciśnienie w południe spadnie do 996 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pochmurno z opadami deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 1 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowy i południowo-zachodni. Ciśnienie w południe spadnie do 1011 hPa.

  Pogoda Warszawa

  Zachmurzenie zmienne, po południu słabe opady śniegu. Temperatura wzrośnie maksymalnie do -2 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowy. Ciśnienie w południe spadnie do 1011 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pochmurno z opadami deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 2 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowy i południowo-zachodni. Ciśnienie w południe spadnie do 1008 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

W najbliższych dniach nie ma szans na powtórkę gorącej pogody, którą pamiętamy s...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Udine znad Rumunii. ...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....