Informacje
 • Pogoda na dziś: deszcz, porywisty wiatr i maksymalnie 16 stopni Celsjusza

  06-05-2020 06:16 Biomet będzie niekorzystny
  Pogoda na środę 27.05 tvnmeteo.pl

  Środa upłynie pod znakiem deszczowej aury. Termometry pokażą maksymalnie 16 stopni Celsjusza. Miejscami powieje silniejszy wiatr.

  Środa zapowiada się z zachmurzeniem zmiennym i opadami deszczu, które ominą tylko Pomorze, Warmię, Mazury i Ziemię Lubuską. Najwięcej deszczu, do 10 litrów na metr kwadratowy, powinno spaść na wschodzie. Termometry pokażą od 10 stopni Celsjusza na Podkarpaciu do 16 st. C na Ziemi Lubuskiej. Wiatr będzie umiarkowany, okresami silniejszy, północno-zachodni. Na wschodzie porywy mogą osiągnąć do 60 kilometrów na godzinę.

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza w całym kraju wyniesie 80-90 procent. Mieszkańcy południowego wschodu odczują zimno, a pozostali chłód. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

  Pogoda Trójmiasto

  Pogodnie, termometry pokażą maksymalnie 14 st. C. Będzie wiał umiarkowany, okresami silniejszy, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie w południe, w Gdańsku, wzrośnie do 1016 hPa. Pogoda

  Pogoda Kraków

  Na ogół pochmurno, przelotnie popada deszcz. Na termometrach zobaczymy do 11 st. C. Powieje umiarkowany, okresami silniejszy, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie w południe wrośnie do 987 hPa.

  Pogoda Poznań

  Zachmurzenie zmienne i przelotny zanikający przelotny deszcz. Termometry pokażą do 15 st. C. Powieje umiarkowany, okresami silniejszy, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1008 hPa.

  Pogoda Warszawa

  Pochmurno z przejaśnieniami i opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy do 12 st. C. Będzie wiał umiarkowany, okresami silniejszy, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 999 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Zachmurzenie zmienne i przelotny zanikający deszcz. Temperatura wzrośnie do 14 st. C Wiatr będzie umiarkowany, okresami silniejszy, północno-zachodni. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1004 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po kilkudniowym odpoczynku od upalnej pogody temperatura znowu rośnie, a do Pols...

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Przed nami kolejna fala gwałtownej pogody - rządy przejmuje bowiem pogodowa "Cos...