"Dziecko wjeżdża hulajnogą na czerwonym świetle, niemal wprost pod mój samochód"

Na czerwonym na hulajnodze (wideo bez dźwięku)
Na czerwonym na hulajnodze (wideo bez dźwięku)
Mateusz | Kontakt 24
Mateusz | Kontakt 24Chłopiec przejechał na czerwonym świetle, tuż przed samochodem

Chłopiec jedzie na hulajnodze po chodniku. Dociera do przejścia dla pieszych i - mimo czerwonego światła - rusza przed siebie. Przejeżdża tuż przed maską samochodu pana Mateusza. - Najlepiej, żeby takie małe dzieci w ogóle nie jeździły same po centrum miasta, a tym bardziej przez ulicę - mówi kierowca, który wysłał film ze swojego samochodu na Kontakt 24.

Jak informuje nasz czytelnik, do zdarzenia doszło 7 września około godziny 17 na skrzyżowaniu w centrum Elbląga. Sytuację zarejestrowała kamera w samochodzie pana Mateusza.

Na filmie widać, jak chłopiec sam jeździ na hulajnodze. Dociera do przejścia na pieszych i na czerwonym świetle, rusza przed siebie.

W tym momencie pan Mateusz akurat skręcał w lewo.

- Małe dziecko wjechało hulajnogą na przejście dla pieszych na czerwonym świetle, niemal wprost pod mój samochód. Spojrzało się w lewo dopiero, kiedy zacząłem trąbić i hamować - opowiada autor nagrania.

Jak mówi kierowca, chłopiec był bez opieki.

- Może warto pokazać ten filmik ku przestrodze, żeby inni rodzice zobaczyli i uświadomili dzieci. A może najlepiej, żeby takie małe dzieci w ogóle nie jeździły same po centrum miasta. Tym bardziej przez ulicę - podsumowuje.

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Autor: MAK/mś / Źródło: tvn24

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt 24

Pozostałe wiadomości