Rozrywka

Rozrywka

Całkowicie naga Celine Dion siedzi na krześle - taka fotografia pojawiła się w serwisie społecznościowym po niedawnej paryskiej sesji zdjęciowej dla magazynu "Vogue". 49-letnia kanadyjska piosenkarka gościła na tygodniu mody w stolicy Francji.

To dobry miesiąc dla laureata Oscara, jednego z najbardziej rozpoznawalnych aktorów Hollywood. George Clooney został ojcem bliźniąt zaledwie dwa tygodnie temu, a w środę stworzona przez niego i jego wspólników marka tequili została sprzedana za łączną kwotę przekraczającą miliard dolarów.

Bieg The Color Run znany jest jako "najszczęśliwsze 5 km na świecie" i w tym roku zawitał do trzech polskich miast. 21 czerwca odbył się w Poznaniu, tydzień później w Warszawie. Trzecim miastem na mapie The Color Run będzie Kraków. Zawodnicy w ostatnim biegu wystartują 20 września o godzinie 10. W edycji Warszawskiej udział wziął reporter TVN Meteo Active Adrian Mielnik, który pobiegł razem z trenerką personalną Adrianną Palką.

By udać się na poszukiwanie skarbów wcale nie trzeba organizować statku, czarnej bandery z trupią czaszką i pirackiej załogi. Wystarczy zebrać grono przyjaciół, uruchomić w swoim smartfonie aplikację i ruszyć się z domu w stronę lasu, miejskiego parku lub w pobliże przepływającej w okolicy rzeki. Wykazując się umiejętnością odczytywania mapy i odrobiną fantazji, możemy znaleźć ukryte w dziuplach lub pod kamieniami skrzynie pełne skarbów.

- Żeby uprawiać skimboarding potrzeba kawałka płaskiego terenu, na którym jest odrobina wody - opowiadał w rozmowie z reporterką TVN24 Mariusz Wójt, organizator skimboardowego szaleństwa, jakie ogarnęło dziś w Łodzi. Na plaży w Manufakturze powstał szeroki na 4 metry tor, oferując 30-metrową szansę na fantastyczną zabawę.