Polska Razem Jarosława Gowina

Polska Razem Jarosława Gowina

Gowin: Liczę na większość konstytucyjną w tej kadencji. Musimy szukać partnerów

- Prezydent Duda mówił o tym, że nawet z premier Szydło może być w sporze, ale w sporze o to, jak najskuteczniej reformować polskie państwo. Na pewno nie będzie figurantem - powiedział w "Faktach po Faktach" kandydat na wicepremiera i ministra nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin (Polska Razem). Oceniając słowa prezydenta o Jarosławie Kaczyńskim, przyznał, że były one ujmujące.

Wyborcza układanka PiS. Nagrodzić Gowina, utrzeć nosa Ziobrze?

Trwa ustalanie list wyborczych partii politycznych. Duże zainteresowanie budzi między innymi to, jakie miejsca na listach otrzymają koalicjanci PiS - politycy Solidarnej Polski i Polski Razem. Pojawiają się spekulacje, że Jarosław Gowin otworzy krakowską listę, a Zbigniew Ziobro zamknie świętokrzyską. Jest też kilku pewniaków do wyborczych "jedynek". Materiał magazynu "Polska i świat".

Gowin: PR kontynuuje działalność jako samodzielna partia

Polska Razem będzie kontynuować działalność jako samodzielna partia - oświadczył Jarosław Gowin, lider tej formacji. Podkreślił, że jego ugrupowanie jest otwarte na współpracę z partiami i środowiskami centroprawicowymi na szczeblu krajowym i samorządowym.

"Czarna lista sędziów". Gowin na blogu wzywa: Oddajcie pieniądze!

Polska Razem Jarosława Gowina opublikowała na swojej stronie listę 136 sędziów, którzy odmówili wykonywania czynności orzeczniczych w związku z tzw. reformą Gowina. Szef partii na blogu wezwał ich, by - skoro uchylali się przed wypełnianiem obowiązków służbowych - oddali wynagrodzenia.