Szkło kontaktowe

Szkło kontaktowe

Laureat Nagrody Nobla staje się kimś więcej niż tylko wygranym. Jego głos staje się słyszalny na całym świecie, a co ważniejsze jest brany pod uwagę.

Małgorzata Kidawa-Błońska i Jacek Jaśkowiak nakreślili w debacie swoje wizje prezydentury. Na podjęcie decyzji przez członków PO kto stanie w walce o najważniejszy urząd w Polsce został jeszcze tydzień.

Narodowy Bank Polski ujawnił kwoty wynagrodzeń swoich pracowników. Okazuje się, że fachowcy w wielu przypadkach zarabiają mniej niż specjalistka od komunikacji, która nie poradziła sobie z kryzysem wizerunkowym.

Klucz sejmowy Nowoczesna jednak będzie istniał. Jacek Protasiewicz uzupełni braki formalne na zasadzie raczej wypożyczenia, niż transferu definitywnego

26 sierpnia to dla nas szczególna data. Tego dnia odszedł od nas Grzegorz Miecugow. Zapraszamy do obejrzenia wspomnień o Grzegorzu w towarzystwie całego zespołu i zaproszonych gości

Mateusz Morawiecki odwiedził Polski Kontyngent Wojskowy na Łotwie. W trakcie wystąpienia mówił o polsko-łotewskim sojuszu wojskowym, ale bardziej niż na słowa premiera widzowie zwracali uwagę na bohatera drugiego planu.

Rzecznik KRS zaskoczył zapewne i polityków opozycji i widzów mówiąc, że wszystkie organy muszą się podporządkować orzeczeniu Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej. I to bez względu na werdykt.

Jaki jest przepis na to, by podczas przesłuchania na Komisji Reprywatyzacyjnej dostać karę w wysokości 40 tysięcy złotych? Wystarczy nie odpowiadać na pytania, zasłaniać się niepamięcią, oraz twierdzić, że z całą sprawą nie ma się tak naprawdę zbyt wiele wspólnego.

Zgromadzenie Narodowe w Warszawie i konkurencyjne obchody opozycji, tak wygląda świętowanie w obecnej sytuacji politycznej. Na wszystko z Darłowa mieli oko Tomasz Sianecki i marek Przybylik

W tym odcinku świętujemy Dzień Flagi. Nie zapominamy o proteście w Sejmie oraz o prekampanii wyborczej w Warszawie.

Milka to młoda, około dwuletnia sunia, trochę czarna, trochę biała, z cudną białą strzałką na nosie. Wielkość pod kolano, krótkowłosa. To najmilsze, najczulsze stworzenie świata. Ufna, łagodna, oddana bez granic. Chodzi za człowiekiem, zagląda w oczy, delikatnie dopomina się uwagi i pieszczot. Została uratowana ze strasznych warunków, była uwiązana na łańcuchu, żyła w beznadziei, strachu i głodzie. Milka przebywa w hoteliku, gdzie zawiera psie przyjaźnie czekając na upragniony dom. Wszyscy ją lubią, i psy i ludzie. Milka jest zdrową suczką, zaszczepioną, wysterylizowaną. Telefon w sprawie adopcji Milki: 516 034 615. Fundacja Przytul Psa.

Wystarczyły cztery słowa żeby Krzysztof Miecugow nie wytrzymał i ugotował się na wizji. Jakie to słowa? Odpowiedź w materiale.

Podajemy przepis na ugotowanie redaktora: wystarczy jeden Kamil Dąbrowa, prokurator Piotrowicz, Indianie oraz fajka. Opcjonalnie można do tego dorzucić wigwam. Całość daje ciekawe efekty.