Szkło Kontaktowe

Codzienniegodz. 22:00TVN24
W programie omawiane są aktualne wydarzenia polityczne, zwykle w dość luźny i swobodny sposób. Wykorzystuje się w nim zarówno charakterystyczne lub nietypowe wypowiedzi polityków, jak i materiały przygotowane przez redakcję oraz produkcje widzów
Oglądaj w TVN24 GO

Cudowna Trójka to małe, urocze szczeniaczki, które pilnie poszukują swojego pierwszego (i ostatniego!) domu. Mają około czterech miesięcy. Ich mama obszczeniła się w lesie, szczeniaków było w sumie siedmioro, ale czworo już znalazło dom. Cudowna Trójka to prawdziwie rezolutne i szybko uczące się rodzeństwo. Kontakt w sprawie adopcji: 506970844

Kiedy nie ma się argumentów i sprawa wydaje się być przegrana to trzeba uciekać - taką metodę od lat stosują politycy.

W sprawie policjantów ochraniających Prezesa zabrakło argumentów, więc Rafał Bochenek zastosował stary numer: zasłonił się Donaldem Tuskiem.

Jako, że Krzysztof Jurgiel zna się na rolnictwie, to ma również rozbudowaną wiedzę na temat krajów które korzystają z żywności produkowanej z owadów.

Na korytarzach sejmowych widzieliśmy już psy i koty. Pora na drób, poznajcie kurę Henię.

Bardzo rzadka chwila uwieczniona przez kamerę. Byliśmy świadkami powstawania myśli, która przemieniła się później w komentarz.

Sabinka to chudzący ideał, toleruje inne psy, koty oraz dzieci. Suczka jest wysterylizowana i bez problemów. Czeka na ciepły i kochający dom.

Janusz Kowalski to urodzony wodzirej który wie jak porwać tłumy.

48401 złotych! Tyle udało się uzbierać naszej redakcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Będziemy grali z WOŚP do końca świata i o jeden dzień dłużej!

Tam gdzie są wiatraki nie ma zwierząt, bo znikają. Nie wiemy do końca czy ma to związek z UFO, czy z wibracjami.

Nie wiemy czy to kwestia słabego łącza czy nieumiejętności posługiwania się internetem, ale w starciu przeglądarki internetowej z człowiekiem jest 1:0 dla Google.

Wiesz kiedy partii rządzącej kończą się pomysły na przekonywanie wyborców do swojej opcji. Kiedy trzech premierów zbiera się w jednym miejscu by wspominać straszne czasy reżimu Donalda Tuska;)

Już znamy przepis na idealnego sędziego według neoKRS-u. Musisz mieć rekomendację biskupa i nominacja gotowa.

Zbigniew Ziobro potrafi strzelić nie tylko słowem. Na miejscu koalicjantów mielibyśmy się na baczności.

Kandydat na sędziego sądu najwyższego wytoczył ciężkie działa podczas odpowiedzi na pytania.

Dobrze, że w Sejmie reprezentują nas fachowcy. Michał Jach jest bez wątpienia jednym z nich.

Czy można coś narzucić w drodze dialogu? Jeśli można to chcemy bardzo wiedzieć jak

Zbigniew Ziobro o każdej swojej decyzji lubi informować media, tym razem donosi o liście jaki wysłał do Prezydenta Andrzeja Dudy.