Hydro Active

Hydro Active

Skutery wodne to maszyny sprawiające wrażenie niedostępnych i drogich zabawek dla łysych Panów. Czy tak jest w rzeczywistości. Alicja Grabowska medalistka mistrzostw Polski przeprowadzi przez arkana tego sportu, jednocześnie postawi pierwsze kroki na skuterach stojących. Zapraszamy na HydroActive.

Czym różni się wakeskate od wakeboardu? Co jest trudniejsze?? Jakie atrakcje czekają na Was w nowo otwartym Parku Wodnym w Koszalinie?? Alicja Grabowska zaprasza na HydroActive.

Jedna z największych powierzchni lustra wody w Polsce, znajduje się w Koszalinie w Parku Wodnym. Czy basen to tylko pływanie?? Co możecie robić na zamkniętych pod dachem akwenach?? Zobaczcie sami. Alicja Grabowska zapyta Otylię Jędrzejczak, jak odpoczywać po wysiłku.

SUP to skrót od Stand Up Paddleboard. Deska, która podbija serca nie tylko wytrawnych wodnych sportowców ale i matki i z dziećmi na całym świecie. Bywa środkiem transportu po bułki do sklepu. Czy trudno nauczyć się na niej pływać? Z czym to się je?? Alicja Grabowska sprawdziła to dla Was na własnej skórze.

Niektórzy wolą spędzać wolny czas i wakacje w górach. Czy wiecie, że wcale nie trzeba rezygnować ze sportów wodnych, a górskie rzeki dostarczają nie lada atrakcji. Rafting i kajakarstwo. Jak je uprawiać i co trzeba o nich wiedzieć. Tego dowiecie się w tym odcinku Hydro Active.

Ten odcinek HydroActive pełen będzie deskowych sportów. Dostaniecie szkolenie z wakeboardu za motorówką. Alicja Grabowska zada kłam mitowi, który twierdzi, że nie da się uprawiać surfingu na Bałtyku.

Kitesurfing i windsurfing to najbardziej popularne deskowo-wiatrowe sporty wodne. Zainteresowanie nimi wzrasta z roku na rok. Zanim spróbujecie na własnej skórze, któregoś z tych sportów, sprawdźcie co musicie wiedzieć. Jak zacząć uprawiać te sporty? Prowadząca Alicja Grabowska sama zmierzyła się z wiatrem i deskami, żeby podać Wam odpowiedzi na powyższe pytania.

Ja postawić pierwsze kroki na wakeboardzie? Jak ratować przewróconą żaglówkę? Tego i wiele innych rzeczy dowiecie się tego odcinka HydroActive.

W tym odcinku Hydro Active dowiecie się, dlaczego mazurscy żeglarze zaczynają masowo żeglować po Pomorzu Zachodnim, a także poznacie człowieka, który wybiera się na ośmiotygodniowy rejs transatlantycki.

"Hydro Active" to program przybliżający widzów do świata wodnej rekreacji i sportu. Inspirujemy do aktywnego spędzania wolnego czasu. Przybliżamy wodne dyscypliny sportowe, opowiadamy o nich tak, by stały się Wam bliskie.

Załogi Marka Stańczyka i Patryka Zbroi zwycięzyły pierwsze regaty Match Race'ingowe w tym sezonie. Polacy ani na chwilę nie pozwolili zagranicznym gościom poczuć smaku zwycięstwa.

Najlepsi żeglarze meczowi wystartowali. Trwają regaty w Szczecinie, w których polskie załogi są na czele stawki.

Jacek Nowak i Tomek Januszewski czyli polski team POL52 startujący w klasie 49er, dotarli nad Gardę. Realizują swój plan na ten sezon. Najbliższe regaty to Puchar Europy - Eurosaf nad Gardą, który startuje już 6 maja.

Adam Łożyński rozpoczął rywalizację w Pucharze Europy w Formule Windsurfing w Lagos w Portugalii. Zobaczcie co powiedział w pierwszym dniu wyścigów i jak skomentował pierwsze starty.