Hydro Active

Hydro Active

HzdroActive, odc. 8

Skutery wodne to maszyny sprawiające wrażenie niedostępnych i drogich zabawek dla łysych Panów. Czy tak jest w rzeczywistości. Alicja Grabowska medalistka mistrzostw Polski przeprowadzi przez arkana tego sportu, jednocześnie postawi pierwsze kroki na skuterach stojących. Zapraszamy na HydroActive.

HydroActive, odc. 7

Czym różni się wakeskate od wakeboardu? Co jest trudniejsze?? Jakie atrakcje czekają na Was w nowo otwartym Parku Wodnym w Koszalinie?? Alicja Grabowska zaprasza na HydroActive.

HydroActive, odc. 6

Jedna z największych powierzchni lustra wody w Polsce, znajduje się w Koszalinie w Parku Wodnym. Czy basen to tylko pływanie?? Co możecie robić na zamkniętych pod dachem akwenach?? Zobaczcie sami. Alicja Grabowska zapyta Otylię Jędrzejczak, jak odpoczywać po wysiłku.

HydroActive, odc. 5

SUP to skrót od Stand Up Paddleboard. Deska, która podbija serca nie tylko wytrawnych wodnych sportowców ale i matki i z dziećmi na całym świecie. Bywa środkiem transportu po bułki do sklepu. Czy trudno nauczyć się na niej pływać? Z czym to się je?? Alicja Grabowska sprawdziła to dla Was na własnej skórze.

HydroActive, odc. 4

Niektórzy wolą spędzać wolny czas i wakacje w górach. Czy wiecie, że wcale nie trzeba rezygnować ze sportów wodnych, a górskie rzeki dostarczają nie lada atrakcji. Rafting i kajakarstwo. Jak je uprawiać i co trzeba o nich wiedzieć. Tego dowiecie się w tym odcinku Hydro Active.

HydroActive, odc. 3

Ten odcinek HydroActive pełen będzie deskowych sportów. Dostaniecie szkolenie z wakeboardu za motorówką. Alicja Grabowska zada kłam mitowi, który twierdzi, że nie da się uprawiać surfingu na Bałtyku.

HydroActive, odc. 2

Kitesurfing i windsurfing to najbardziej popularne deskowo-wiatrowe sporty wodne. Zainteresowanie nimi wzrasta z roku na rok. Zanim spróbujecie na własnej skórze, któregoś z tych sportów, sprawdźcie co musicie wiedzieć. Jak zacząć uprawiać te sporty? Prowadząca Alicja Grabowska sama zmierzyła się z wiatrem i deskami, żeby podać Wam odpowiedzi na powyższe pytania.

HydroActive, odc. 1

Ja postawić pierwsze kroki na wakeboardzie? Jak ratować przewróconą żaglówkę? Tego i wiele innych rzeczy dowiecie się tego odcinka HydroActive.

Hydroactive, odc. 9

W tym odcinku Hydro Active dowiecie się, dlaczego mazurscy żeglarze zaczynają masowo żeglować po Pomorzu Zachodnim, a także poznacie człowieka, który wybiera się na ośmiotygodniowy rejs transatlantycki.

Zapraszamy do programu "Hydro Active"!

"Hydro Active" to program przybliżający widzów do świata wodnej rekreacji i sportu. Inspirujemy do aktywnego spędzania wolnego czasu. Przybliżamy wodne dyscypliny sportowe, opowiadamy o nich tak, by stały się Wam bliskie.

Polacy pokazali meczową klasę!

Załogi Marka Stańczyka i Patryka Zbroi zwycięzyły pierwsze regaty Match Race'ingowe w tym sezonie. Polacy ani na chwilę nie pozwolili zagranicznym gościom poczuć smaku zwycięstwa.

Żeglarze meczowi w akcji.

Najlepsi żeglarze meczowi wystartowali. Trwają regaty w Szczecinie, w których polskie załogi są na czele stawki.

Garda LOVE!

Jacek Nowak i Tomek Januszewski czyli polski team POL52 startujący w klasie 49er, dotarli nad Gardę. Realizują swój plan na ten sezon. Najbliższe regaty to Puchar Europy - Eurosaf nad Gardą, który startuje już 6 maja.

"Wiatr nas zniszczył" - Adam Łożyński

Adam Łożyński rozpoczął rywalizację w Pucharze Europy w Formule Windsurfing w Lagos w Portugalii. Zobaczcie co powiedział w pierwszym dniu wyścigów i jak skomentował pierwsze starty.