Świat

Selena Gomez przeszła przeszczep nerki

Świat

Instagram / Selena GomezSelena Gomez pokazała zdjęcie ze szpitala

Amerykańska piosenkarka i aktorka Selena Gomez poinformowała fanów, że latem przeszła przeszczep nerki. Dawcą była jej przyjaciółka.

"Dobrze wiem, że niektórzy fani zauważyli moją nieobecność przez część lata i pytali, dlaczego nie promuję swojej nowej muzyki, z której byłam niezmiernie dumna" - napisała na Instagramie Selena Gomez.

"Dowiedziałam się, że muszę przejść przeszczep nerki ze względu na tocznia, i zdrowiałam" - dodała. Gomez w wywiadach przyznawała, że choruje na tocznia rumieniowatego.

Amerykanka opublikowała także zdjęcie ze szpitala ze swoją przyjaciółką Francią Raisą, która była dawcą narządu. Raisa to aktorka znana z serialu "Tajemnica Amy".

"Nie ma słów na to, jak mogę podziękować mojej pięknej przyjaciółce" - napisała Gomez. "Dała mi największy prezent i poświęciła się, ofiarując mi swoją nerkę".

I dodała: "Tak bardzo cię kocham, siostro".

Post Seleny Gomez na Instagramie w czwartek wieczorem miał niemal 6 milionów polubień.

Agencja Reutera próbowała się skontaktować z przedstawicielami Gomez, ale jej się to nie udało.

Gwiazda Instagrama

Profil Gomez na Instagramie obserwuje 126 milionów ludzi i to najlepszy wynik na świecie.

Piosenkarka swój pierwszy album wydała w 2013 roku. Od tego czasu kilkukrotnie znajdowała się na szczycie amerykańskiej listy sprzedaży albumów w USA. Popularności przysporzył jej związek z kanadyjskim piosenkarzem, Justinem Biberem.

W 2016 roku Gomez odwołała swoją światową trasę koncertową "Revival" i trafiła na terapię, bo - jak twierdziła - cierpiała na depresję, napady niepokoju i niską samoocenę.

Autor: pk/adso / Źródło: Reuters

Źródło zdjęcia głównego: Instagram / Selena Gomez