Półnagi Putin opowiada o kobietach. Rosjanie szturmują kioski

TVN24 Biznes i ŚwiatTakiego Putina kochają Rosjanie

W cerkwi, na siłowni, z psem, koniem i wędką. Kalendarz ze zdjęciami Władimira Putina pojawił się w kioskach. Kalendarz opatrzony jest zdjęciami rosyjskiego prezydenta i uwagami o kobietach, Rosji i życiu. Kalendarz rozchodzi się bardzo dobrze, w niektórych miejscach cały nakład został wykupiony. [materiał z programu "Fakty z Zagranicy"]

Rosjanie kochają swojego prezydenta, ten kalendarz to tylko kolejny dowód na to.

Jedno z lokalnych wydawnictw wydało kalendarz na 2016 rok z najsłynniejszymi zdjęciami Władimira Putina. Niektóre z nich, sprzed wielu lat, pokazują głowę państwa w pełnej krasie.

Putin w kalendarzu i książce

Władimir uśmiecha się zalotnie stojąc półnagi w jeziorze, Władimir pozuje z rybą, podnosi wielkie ciężary i modli się w cerkwi. W tych pozach i pozycjach Putina można mieć teraz dla siebie przez cały rok.

Kalendarz ze zdjęciami wydany w 200 tys. egzemplarzy trafił do rosyjskich kiosków i z wielu z nich w ciągu paru dni zniknął.

W czasie, gdy szary obywatel wiesza na ścianie w kuchni prezydenta z wędka w ręku opowiadającego o kobietach, tysiąc najważniejszych urzędników w państwie może już powtarzać w głowie myśli swego przywódcy. Do nich trafiły bowiem pierwsze egzemplarze książki "Słowa, które zmieniają świat".

W wyjątkowo skromny sposób zatytułowano wydawnictwo objęte patronatem Kremla, prezentujące filozofię Putina wyrażoną w najważniejszych przemówieniach wygłoszonych przez niego na przestrzeni ostatnich lat.

To 19 wypowiedzi zaprezentowanych na międzynarodowych forach i w wywiadach telewizyjnych. W zamyśle podsumowują one wizję świata według Władimira Putina. Zapewne są też wskazówką dla Rosjan. Z nich powinni oni czerpać wiedzę o świecie.

W styczniu książka trafi do księgarń. Będzie kosztowała około 10 euro.

Oglądaj "Fakty z Zagranicy" od poniedziałku do piątku w TVN24 Biznes i Świat o 20.00.

Autor: adso/gry / Źródło: TVN24 Biznes i Świat

Źródło zdjęcia głównego: TVN24 Biznes i Świat

Pozostałe wiadomości