Po tym, jak łoś został zlokalizowany w tunelu, na miejsce zostały wezwane odpowiednie służby, a pasażerowie musieli opuścić perony.
Niestety znalezienie łosia w gąszczu tuneli nie było łatwym zadaniem. Na polowanie poszli dwaj leśniczy. Mężczyźni wyruszyli z dwóch różnych kierunków tak, żeby uniemożliwić zwierzęciu ucieczkę.
Pasażerowie z ulgą przyjęli informację, że mogą jechać dalej. - To było zabawne, ale szkoda tego łosia - powiedział jeden z pasażerów.
Źródło: ENEX