Kevin Costner o niezwykłym wyznaniu księcia Williama. Aktor relacjonuje rozmowę w cztery oczy

Źródło:
People, TVN24

Kevin Costner opowiedział o spotkaniu z księciem Williamem, podczas którego następca tronu zdradził mu, co o nim sądziła księżna Diana. Aktor przywołał też pamięcią swoje spotkanie z księżną.

W najnowszym wydaniu magazynu "People", które ukaże się 1 lipca, Kevin Costner opowiada o swoim spotkaniu z księciem Williamem, do którego doszło kilka lat temu z inicjatywy następcy tronu. "Przypadkiem byłem w Anglii i dostałem wiadomość, że książę bardzo chciałby porozmawiać. Zapytałem - naprawdę? - ale chwilę później się zgodziłem" - czytamy w relacji Costnera, której fragmenty przytacza już teraz portal magazynu.

ZOBACZ TEŻ: Karol III obchodzi urodziny. Kate pojawiła się publicznie

Kevin Costner o rozmowie z księciem Williamem

"Spotkaliśmy się w pokoju, byliśmy tam tylko we dwóch. Podszedł (książę William - red.) i uścisnęliśmy sobie dłonie. Pierwsze słowa, które wypowiedział, brzmiały: wiesz, moja mama poniekąd cię lubiła" - czytamy na people.com. Jak zdradza portal, Kevin Costner w swojej relacji nie mówi, o czym jeszcze rozmawiał z księciem. Aktor stwierdził natomiast, że spotkanie z nim było "bardzo miłe" i bardzo dobrze wspomina księcia oraz to, "jak się do niego zwracał". Aktor na łamach magazynu wspomina również spotkanie z księżną Dianą, do którego doszło przy okazji omawiania projektu nakręcenia sequelu filmu "Bodyguard". "To było takie słodkie. (...) Diana i ja zaczęliśmy rozmawiać" - opowiada. "Miałem bardzo wyjątkowe i przez większą część piękne życie" - dodaje.

Łzy wzruszenia Kevina Costnera w Cannes

Tymczasem zbliża się premiera filmu "Horyzont. Rozdział 1" w reżyserii Kevina Costnera, w którym zagrał on również główną rolę, a także jest współtwórcą scenariusza i jego producentem. Jak podaje portal Variety, film jest bardzo osobistym projektem Costnera, który zainwestował w niego większość swojej fortuny. Obraz opowiada o amerykańskiej ekspansji terytorialnej na bezkresne zachodnie terytoria Stanów Zjednoczonych w czasie wojny secesyjnej. W "Horyzoncie" historia będzie opowiedziana przede wszystkim z perspektywy hodowców bydła, rolników, żołnierzy, a także członków rdzennych plemion, które żyły wcześniej na ziemiach zdobywanych przez amerykańskich osadników. Dzieło amerykańskiego aktora ma zadebiutować w kinach w USA 28 czerwca (w Polsce tego samego dnia), a już 16 sierpnia premierę będzie miała jego druga część. Historia ma mieć także swój trzeci i czwarty rozdział. Koproducentem filmu jest Warner Bros. Discovery, właściciel TVN24. ZOBACZ TEŻ: Dzieci księcia Williama złożyły mu życzenia z okazji Dnia Ojca

Autorka/Autor:jjk//am

Źródło: People, TVN24