Z Ekstraklasy do czwartej ligi

Warszawski klub przeniesie się na Śląsk
Warszawski klub przeniesie się na Śląsk
Źródło wideo: tvn24
Źródło zdj. gł.: TVN24
W sportowym biznesie to podobno norma, ale kibice warszawskiej Polonii i tak nie mogą pogodzić się z tym, że ich ukochany klub nie będzie już grał w Ekstraklasie. Jeśli PZPN zaakceptuje umowę, klub z Konwiktorskiej zacznie sezon w czwartej lidze, a większość zawodników trafi do GKS Katowice. Wymyślanie nazwy nowego tworu trwa.
Czytaj także: